Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátom anyukája rám írt...

Barátom anyukája rám írt messengeren. Hogyan köszönjek, miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Tudom, gyerekes kérdés, de velem először történik ilyen, és félek hogy hülyének néz vagy ilyesmi :/

#Barátomanyukája
2019. jan. 20. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Úgy köszönj, ahogy ő! Beszélgessetek a süteményekről!
2019. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Az attól függ.

Ne tegezd ha nem vagytok olyan viszonyba. Az hogy miről beszéljetek szerintem attól is függ miért írt rád. De megkérdezheted hogy telt a napja, hogy érzi magát. Igazából bármi :)

2019. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Úgy köszönj neki, ahogy a való életben is köszönsz, vagy ha még nem ismered személyesen, akkor ahogy köszönnél neki.

És hogy miről beszélgess vele?

Hát arra reagálj, amit írt neked, aztán ha válaszol, akkor - megint csak azt mondom - amit arra a kérdésre, témára egy személyes beszélgetésnél válaszolnál.

Csak természetesen, kapd ki a zabszemet!:)

2019. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Ez a szoveget a messenger kuldi hogy van egy uj kapcsolatod es koszonj ra.

Nem az anyukaja irt

2019. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Persze aztan nem tudom lehet hogy o irt valojaban
2019. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 De igen, az anyukája. A nevét tudom, és a barátom is mondta, hogy szeretne megismerni kicsit (már amennyire messengerek keresztül meglehet).


De visszaírtam neki, nagyon aranyos és kedves, kár volt félnem, köszi a válaszokat :)

2019. jan. 20. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanúgy kell köszönni és beszélgetni is vele,ahogy azt a valóságban is tennéd.
2019. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Csak tudatni akarja veled, hogy az a fiú az ÖVÉ, nem engedi csak úgy el magától akárkihez! Vicceltem! Vagy nem 😜
2019. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

-Szia. Te vagy Peti barátnője, mi?

-Csókolom. Igen.

-Milyen az ágyban?

...


Csak viccelek. Ne vedd túl komolyra a dolgot. Legyél kedves, mint mindenkivel.

2019. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Mindenképp napszakhoz illöen köszönj és mindenképp tegezd, mivel anyukád lehetne (gondolom én). És például kérdezd meg tőle hogy hogyan érzi magát, hogy milyen napja volt, messélj neki a te és a párod kapcsolatárol és utána minden jön majd egymás után.
2019. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!