Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SOS nagyon durva szivatások...

SOS nagyon durva szivatások anyósnak?

Figyelt kérdés
Sajnos megnyertük egy életre.2 éve vettünk kertesházat és ha akartuk ha nem hozni kellett magunkkal a szipírtyót mert az egész élete csak a piáról szólt...a fiai és a saját életét is elcseszte.az egyik fia a párom.kiegyensúlyozott családi életünk van,normálisan élünk.De miss múmia sokat hátráltat minket minden téren,külön lakrészt éppítettünk neki a házunk oldalában(hogy ne is lássuk) de akkor is csak sír,semmi nem jó,állandóan depizik.Rossz indulatú,utálom,én már nem bírom elviselni...főleg azt hogy minden undorító húzása büntetlenül maradt.Általam valamelyest vissza kaphatja.Én is mindig megfizettem mindenért háromszorosan...nehogy már egy ilyen mocsok nő örüljön magának hogy meg úszott mindent és a segge alá rakunk minden szart.

2019. jan. 29. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ti szúrtátok el azzal, hohy a nyakatokra költöztettétek. Mit érnél el szivatással? Semmit. Maximum még jobban elmérgesítenéd a viszonyt. Oldjátok meg felnőtt ember módjára, ne ilyen gyerekes megoldáson törd a fejed.
2019. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Veszett fejsze nyele.
2019. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

mi csesztük el???tényleg???te utcára raktad volna??mert sehova nem mehetett volna

Én vagyok a gyerekes??????inkább ne írtál volna semmit

2019. jan. 29. 17:34
 4/23 anonim válasza:
90%
Pedig az egyesnek teljesen igaza van. Tudtátok milyen, mégis magatokhoz vettétek.
2019. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire utálod nem hatott volna meg, ha az utcára kerül. Igaza van az előzőknek, ti csesztétek el azzal, hogy a nyakatokra hoztátok. Max elintézhettek valami öregek otthonát.
2019. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Piás,utcára menjen igen,én az összes piást megfognám bezárnám egy szobába egy hordóval és idd magad halálra közölném velük... Lehet letrógerezni de ezek az alkoholisták mindent tönkre tesznek maguk körül.. De ezek szentként vannak kezelve,és szaporodnak is sajnos,és piára mindig van vhonnan pénzük,leginkább másokat lehúzva.

Felőlem mehetett volna az utcára,v a legközelebbi kocsma elé,igen ti baxtátok el..

58N

2019. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek a többiekkel,ti vettétek a nyakatokba,mostmár viseljétek a következményeit.
2019. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Most már ott marad. Akkor kellett volna kiállnod magadért, nem pedig most szánalmas, értelmetlen kis háborúba kezdeni.
2019. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező:kicsit konkrétabban, pl milyen húzásai vannak? Így részletek nélkül nehéz megítélni.


#6-os válaszoló.


Igazad van: sajnos teljes mértékben tróger vagy. És azonfelül egy gyökér. Nem mellesleg minden szavad hülyeség, abba meg már belekötni se érdemes, hogy a összevissza írsz. (Gondolom a helyesírási szótár nem a barátod.) Kezdjük ott: ki kezeli öket szentként? Ezt honnan vetted? Tegyük ki öket az utcára, ez is kiváló ötlet! Te takarítanád az ezáltal még jobban lezüllött emberek után a piszkot a közterekröl?


Bocsánat, a rosszindulatút kihagytam a fenti jelzők közül, pedig az is tökéletesen passzol a butaságodhoz.

2019. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Akkor kedves előző jotündérke fogadd be az alkoholistákat magadhoz,az már nem tetszene gondolom.. Köszi éltem ilyen férgekkel.. Igen igya magát halálra kevesebb a gond utána. Ők a gyökerek akik házak árát elisszák,családokat tesznek gallyra,bántalmazzák őket,azért a szarért,pia meg a toto lotto ez zeknek az Isten. Vidd őket haza.. Alkoholistasimogató..

58N

2019. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!