Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek az anyósok?...

Miért ilyenek az anyósok? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk férjemmel, anyósom azon van hogy szétválasszon minket. 3 éve, nem unt még rá? Volt néhányszor hogy majdnem sikerült, de kitartottunk egymás mellett. Nyáron házasodtunk, ő persze végig összeugrasztott minket hatha nem házasodunk össze, pedig már terhes voltam. Neki köszönhetően végig idegeskedtem a terhességet. Meglett a kislányunk azóta meg rosszabb a helyzet. Mindenbe beleugat mert persze nyilván én nem tudom rendezni. Szerinte mindent rosszul csinálok. Mióta férjem is rájött hogy milyen is többször vitázott vele de semmit nem változott. Az egész családot ellenünk fordította. Persze azóta is az én hibám minden mivel a fiának kinyitottam a szemét és nem úgy ugrál mint ahogy ő fügyül és nem adja le neki a fizetését havonta mint egy rabszolga. Megmondtam már neki ha ilyen nem kell hogy jöjjön de nem érdekli. Nagyon elegem van belőle mit lehet ilyennel csinálni?
2019. jan. 29. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem anyósom ugyan még nincsen,de nagyanyám ilyen volt. Nagybácsim és nagynénim házasságába 31 évig nem bírt belenyugodni,mert a nagynénim "paraszti" családból származott. Három unokát köszönhet neki, a ház ragyog, isteni szakács stb. Anyukám és apukám házasságát is fúrta, ők viszont végül elváltak 23 év után. Nagyon anyuci pici fiainak lettek nevelve,de nagynénim a sarkára állt, és nemegyszer jól kiosztotta, anyukám tiszteletből nem tette és az idő,nem őt igazolta...Tehetsz ennek a boszorkánynak bármit, nem leszel soha elég jó...
2019. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
és nem adja le neki a fizetését havonta mint egy rabszolga. Na ez a problémája ezeknek a nőknek.. Apu és a gyerek nekik csak pénzforrás
2019. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Hát nem tudom. Én több mint 30 éve vagyok együtt a párommal, anyósom soha nem akart minket szétválasztani.

Nekem az a tapasztalatom ismeretségi körömből, hogy ahol ennyire rossz a helyzet, ott bizony a meny sem éppen vétlen a dolgok alakulásában. És ezt menyként mondom, nem vagyok még anyós. De ezt látom magam körül, legalábbis többségében.

2019. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Költözzetek távolabb!
2019. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Mi ez a lepontozás-maraton? :D
2019. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem te vagy a rosz meny.

Tudod,egy szülönek nem csak az a feladata h felnevelje es szeresse a gyermeket,hanem az is hogy megtanulja elengedni.

Sokszor fius anyukaknal figyelhetö meg a le-nem szakadàs.

Egy felnött szülönek el kell fogadni azt h felnött a gyereke.

Felnött ember,csakadot alapit

es mar nem anyuci es apuci lesz a legfontosabb szamara hanem az elsö helyet immár a kis családja képviseli.

Ezt egy szülönek el kell fogadnia,hiszen ez az élet rendje.

Vannak akik képtelenek feldogozni.

Ilyenkor jön a feltekenyseg,irigyseg anyos reszeröl.

Hiszen ö azt hiszi h elvetted a fiàt.Miattad már osztozkodnia kell a fia figyelmeert.

Itt nincs mit tenni,ezt fejben kellene rendbe raknia az anyosodnak.

Ahogyan egy gyermek tiszteli a szüleit

ugy egy szülönek is tisztelnie kell a felnött gyermeke életét.

2019. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem, engem szeret az anyósom, mert nem adtam rá okot, hogy utáljon. Pl. veled ellentétben nem csináltattam fel magam nem egészen 3 éves kapcsolatban, és nem a gyerek miatt vettek el. "Beleugat" - érthető, hogy a bunkó stílusod miatt sincs odáig érted.
2019. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Engem is szeret az anyosom

Vagyis szeretett...addig amig nem hagytam h ugy rangasson minket ahogy ö akart!

Anyukam teljesen mas,a ferjem imadja

Sosem szol bele semmibe,sose jön varatlanul,

Mindig mindent megkerdezett

meg azt is h felveheti e a picit

anyosom kikapta az agybol mert ö babazni akart

nem szamitott hogy 2 perce aludt el es egesz ejjel üvöltött a gyerek

nem aludt szegeny semmit,vegre pihen de öt nem erdekelte

aztan 1-2 szer nem szoltam

utana szoltam,nem tetszett neki sem

egy ideig haragudott ram de nem erdekelt

Ugyh igen szolni kell ha valami zavar valami nem jo

mert az anyosom nem kapcsol sosem

csak azt csinalja amihez neki kedve van

kerdezni luxus???

En anyosommal elbeszelgettem nyugodtan

elmondtam neki par szabalyt

es szerencsere azota szent a beke...

2019. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
7# szimpatikus ember lehetsz... Remélem gyereked nincs... Az ilyenek inkább ne szaporodjanak.. Kívánom egyébként hogy legyen valaki az életedben (ha nem anyós, akkor más) aki úgy megkeseríti az életed mint a szar... Aztán utána pofázzál... Nem mindenkit okkal utálnak, vagy viselkednek vele bunkón.
2019. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Nem a gyerek miatt vettek el. 2018. Január 11-én kérte meg a kezem, és február 19-én tudtuk meg hogy terhes vagyok. Ha valamivel nem vagy tisztában ne tegyél rá megjegyzést.
2019. jan. 30. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!