Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csinàlnàtok a veletek...

Ti mit csinàlnàtok a veletek egy idős "anyòsotokkal"?

Figyelt kérdés
Az 50 èves apòsom összejött fèl ève egy 20 èves nővel,akièrt teljesen odavan,annyira hogy a màsik fiàt màr elküldte itthonròl,mert a màsik menye összeveszett az ùjdonsült nőjèvel,ezt szeretnèm elkerülni,a nő kb 3 hònapja hozzànk költözött,azòta folyamatosan beszòl,turkàl a cuccaim között,nem tudok neki vissza szòlni ès nem tudok vele semmit csinàlni,mert fèlek hogy az apòsom kirak minket is a pàrommal,ròlunk annyit hogy 22 èvesek vagyunk ès most gyűjtögetünk külön lakàsra amibe max egy èv mùlva be is tudunk költözni,addig kène ezt a nőt kibìrni de ez mindennap egy pokol.Megpròbàltam vele normàlisan megbeszèlni,lehetetlen vele bàrmit megbeszèlni,csak kerülni tudom de ìgy meg hogy nem szòlok vissza azt fogja hinni hogy fèlek tőle, lehetetlen ez a helyzet.22L
2019. febr. 6. 23:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
20 éves kislány biztos szerelmes.. Ja a pénzbe mert az gondolom van.. Ennyire megvaditja a pasikat a puni h a sajátjaikat kidobják,mindent elttürnek egy kis ingyen szexért,fujjj..
2019. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem akartam leìrni,de pontosan! :D
2019. febr. 7. 00:54
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Juj,de gáz.

Apám erre mindig azt mondta,ha valaha is elválna anyámtól,akkor inkább fizet a szexért,de egy pénzéhes libát nem vesz a nyakába..

2019. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom őszintén, hogy én kussolnék, de tuti kitolnék a nővel valahogy. Ha hozzá szokott nyúlni pl a krémeimhez, akkor az egyik tégelybe olyan anyagot tennék, ami kiveri, vagy ruhák közé gombostű és ilyen apró nyalánkságok. Érezze a törődést.
2019. febr. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Te szüleidhez, a párod anyjához nem tudtok menni? Szobabérlet, munkásszálló?

Egy évig ezt nem fogjátok kibírni, az biztos. Mindenképpen keressetek valami lakhatási lehetőséget.

2019. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

Nos, a párod apja azt csinál, amit akar. A nő nem hozzatok költözött, hanem a pasijaihoz, ami teljesen normális, azzal ellentétben hogy te még a párod ott éltek a nyakukon. Az egyértelmű, higy nem kellene mások cuccai között turkálni, de ezt csak egy módon lehet megakadalyozni: el kell költözni albérletbe.


Aki szerint még csak a pénz miatt lehet valaki együtt egy idősebb partnerrel: én pl mindig a mijnkmum 20 evvel idősebb pasikhoz vonzódtam és sosem volt egyik sem penzes.

2019. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem fog sokáig tartani. Vagy apádnak fog feltűnni, hogy a pénzéért van vele, vagy a lány talál egy korban hozzáillő csődört.
2019. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
#6: Mert apakomplexusos vagy.
2019. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Valóban. Ahogy esélyes, hogy a történetben szereplő nő is. Akkora vagyona nem lehet ennek a lasinak amúgy se, ha két gyereke is ott el a nyakán, nem?
2019. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy a nő egy pénzèhes pcsa, de az szomorú hírem van, hogy ti vagytok "rossz helyen ". Sok mindent nem tehettek....
2019. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!