Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit illik vinni első találkozá...

Mit illik vinni első találkozásra a szülőknek?

Figyelt kérdés

Hétvégén fog bemutatni a barátom a szüleinek, már 3,5 hónapja együtt vagyunk, de külföldön él, a szabadnapjait pedig együtt szoktuk tölteni utazással.(1hónapban 10napot)

Nem különösebben érdekli a szülőket, hogy mi együtt vagyunk, leginkább problémaként tekintenek rám.

Vasárnap vacsorázni megyünk valami étterembe, apa anya hugocska kombinációban.

Szeretnék jó benyomást kelteni, bár úgy érzem, nekik lehetetlen megfelelni.

Mit illik nekik ajándékozni plafon 10-15 ezer ft értékben? Egyáltalán illik étteremben ajándékozni?

22L



2019. febr. 20. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem vegyel viragot az anyukanak es egy kis viragot a hugocskanak. Ennyi ez etteremben szerintem a legjobb. Talan ha nagyon beakarsz vagodni bar szerintem apos jeloltnek nem kell akkor neki egy pia..
2019. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg elég furán nézne ki étteremben ajándékozni akár virágot is... én nem vinnék semmit.. őszintén szólva én soha nem vittem ajándékot bemutatkozásra... ha valaki megkedvel anélkül is megkedvel ha elutasít, tehetsz te bármit akkor is el fog..
2019. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne vegyél nekik.Te vagy az ajándék nekik,a fiuk barátnője vagy.
2019. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

HA az étteremben találkoztok, akkor semmit.

HA előtte a lakáson, akkor anyu és lány bonbon, fater pia. De előtte kérdezd meg a kanod, hogy apu nem alkesz-e, és anyuék nem cukrosak-e!

2019. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Vagy az anyu nem alkesz-e és a apu nem cukros (bácsi) -e?
2019. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

hát ezek a kommentek:D vicceseknek ment a lájk.


Étterembe ne vigyél semmit! Ha előtte taliztok, virág/bonbon a nőknek, apósnak jó fajta bor.

2019. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Ismerkedés napján nem kell semmiféle ajándék (sem otthon, sem étteremben), hacsak nincs valamelyiknek név, vagy szülinapja.
2019. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Semmit
2019. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Amikor már együtt voltunk már 1 éve kb., sütöttem pogácsát és azt vittem. Szerinted megkóstolták? Rá sem néztek. Soha többet nem csináltam nekik és nem vittem semmit. Amikor főztem náluk, abból sem ettek soha. Ennyit erről. Az én férjem családja egy bunkó... mert ez az volt! Amit ők csináltak.
2019. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egy 2literes kőbányait? Az nagyon fincshieee...
2019. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!