Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan értessem meg ezt a...

Hogyan értessem meg ezt a párom szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem olyan súlyos probléma, de mégis zavar. Lassan fél éve együtt vagyunk a párommal, és 2 hetente járok hozzájuk (a szüleivel lakik). És anyukájának mániája, hogy ha megyek akkor ki kell takarítani az egész házat meg el kell pakolni hogy patkia rend legyen. Dolgozik mindenki, és ez ugye még plusz munka nekik. És nekem ez rosszul esik, abszolút nem igénylem, hogy patika rend legyen. Nem akarok nekik plusz munkát csinálni minden alkalommal amikor megyek. Párom mondta már nekik de nem érdekli őket. Azt se akarom, hogy emiatt esetleg ne szeressenek, hogy mindig takarítani kell mielőtt megyek. Hogyan tudnám ezt megértetni velük? Papíron arról sem tudok, hogy ezt csinálják, csak párom mondja mindig. Rosszul érzem magam mert nem szeretem ha miattam dolgoznak amikor engem egyáltalán nem zavar, ha van egy kis por vagy pár dolog nincs a helyén. Tudok egyáltalán hatni rájuk vagy hagyjam a francba?
2019. márc. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha eddig nem fogták fel akkor nem is fogják.
2019. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
bár ma már nem divat, mert mindenféle női egyenjogúsági mozgalmak megváltoztatták a női szerepeket, de hidd el, hogy ez megtiszteltetés az anyós részéről feléd. tiszta lakással vár, mert a fia párja vagy. biztos, h neki ez nem teher, talán észre sem veszi, h takarít, mert a vendégvárás komoly dolog. aki számít, azt nem lehet olyan házban vendégül látni, ahol nincs kitakarítva. te most vendég vagy, és az a nő, aki az anyósodtól el fogja "venni" a kicsi fiát. vedd fel a kesztyűt, dícsérd meg , és ezer évig béke lesz köztetek!
2019. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, hatalmas teher neki és panaszkodik miatta meg páromat szidja. Mert ha párom éppen nem ér rá egész nap akkor anyósomnak kell munka után még takarítania is. Nem miattam takarít, hanem maga miatt, hogy jobbnak gondoljam. Nem is szeretnek vendéget fogadni, náluk már abszolút nincsenek hagyományos női szerepek hála az égnek.
2019. márc. 2. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha nem mennél, akkor nem takaríthatnának? Nem értem a problémát! Ha ez zavar, ne menj oda!
2019. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván hétvégén akkor is kitakarítana mikor nem dolgozik. De mivel én általában hétköznap járok így neki feltétlenül ki kell takarítani és makulátlan rendet kell csinálni előző nap.

És igen én is azon gondolkoztam már, hogy nem megyek. Csak akkor meg az lesz a baj, hogy biztosan nem szeretem őket vagy nem szeretek ott lenni vagy bármi. Ugyan ezt csinálják akkor is ha párom huga hozza le a barátját vagy valamelyik barátnőjét.

2019. márc. 2. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha hétvégén kitakarít, akkor pár nap alatt mitől lesz por és rumli?
2019. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy ez komoly kérdés.

Vagy ha igen, akkor halálosan irigylem a kérdezőt a problémáiért.


Ja és nincs válasz! Felőlem mindenki annyit takarít, amennyit akar, hadd be legyen már az én gondom!

2019. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!