Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok? A volt anyóssal...

Lányok? A volt anyóssal változott a viszonyotok miután új kapcsolatotok lett? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Az új páromnak (2 hónapja vagyunk együtt és 8 évvel ezelőtt együtt voltunk 1 évet) nem tetszik hogy néha elviszem a volt anyósomat ide-oda ha megkér. Jogosan? Nem élünk még együtt...

2019. márc. 5. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az anyósom akkor lett kedves velem amikor elváltam a fiától, és a volt férjem újra nősült. Gondolom nem szereti az új menyecskét sem, így most én vagyok a szép és jó. Nem tartom vele a kapcsolatot, de van egy fiam akinek a nagyanyja, így időnként találkozom vele. Akkor nagyon kedves, de ennyi. Nincs harag, de nincs nagy barátság sem. Én úgy vagyok ezzel, hogy ami elmúlt az elmúlt. Ha már nem része az életemnek akkor már nem igazán tartom a kapcsolatot..
2019. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval igaza vannak a páromnak....
2019. márc. 6. 01:31
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon tulcifraztad a kerdest.. igen, igaza van.
2019. márc. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
En mar attol is rosszul vagyok, hogyha meglatom, hogy anyaek lajkolnak valamit a regi kapcsolatom csaladjabol. Mi kozunk van meg egymashoz? Semmi. Szoval, szerintem jogosan. Semmi dolgod nincsen mar velük.
2019. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

1 évben kb 2x beszélek vele telefonon, ha felhívja a lányom valami alkalom miatt (szülinap, stb.)

6 éve vagyok külön az exemtől, azóta az anyjával nem találkoztam...

2019. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 8 éve el voltam válva a fiától, amikor volt anyósom kórházba került. A reptérről az első utam a kórházba vezetett. De nekem tündéri anyósom volt. (Amúgy érdekes, anyukám a mai napig eljárogat vele kávézni, beszélgetnek is, ő megmaradt amolyan családi barátnőnek.
2019. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Engem azonnal letiltott a Facebookon, és ha az utcán találkozunk, levegőnek néz.
2019. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!