Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
47%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


Ez a szemét sógornő, először nem adja oda a babaruhákat, aztán még a kocsit is sajnálja tőled.. Mindjárt megsajnállak.

Ideje lenne felfognod, hogy csak mert terhes vagy még semmilyen szinten nem érdemelsz kivételes bánásmódot senkitől.

2019. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván jogosan vagy felháborodva, de az lenne a kérdés, hogy neki miért kellett a kocsi? Amúgy ha csak shoppingolni akart a csaj akkor jó nagy segg
2019. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én írtam ki!
2019. márc. 12. 18:34
 4/71 anonim ***** válasza:
79%

"De közben már megígérték a sógornőmnek is"


Egyértelműen annak kell oda adni, akinek előbb meg lett ígérve. A terhesség nem betegség, a BKV nem életveszélyes, max kicist kényelmetlen, de létezik taxi is. Nem vagy jogosan felháborodva.

2019. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
86%
Jogos a kérdés: ki kérte el előbb?
2019. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Nagyon messze van a buszmegállótól minden, és már majdnem megszakadok, alig bírok sétálni.. A sógorom meg csak körmöshöz ment... Pont akkor
2019. márc. 12. 19:45
 7/71 anonim ***** válasza:
84%
Aki előbb elkérte, annak van igaza. Ki kérte előbb?
2019. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
87%
A körmöshöz hetekkel előtte kell időpontot foglalni. Nyilván a dokihoz neked is volt időpontod, de neked jött közbe az, hogy eltomlott az autótok. Mehettél bolna taxival. Ha ő lestoppolta már korábban, akkor ez van. Az már más kérdés, hogy miért nem bír téged annyira elviselni, hogy nem ajánlotta fel, hogy elvisz, azután megy a dolgára.
2019. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
74%
Na pont ezt akartam írni én is hogy miért nem vitt el?
2019. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Mert a másik irányba van és én rohadt messze megyek, az nem olyan körmös akihez foglalni kell
2019. márc. 12. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!