Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
36%
Menj busszal és innentől körmös pitát meg anyost apost ignoráld.. Amugy hol a gyerek apkája ő se töri kezét lábát h neked könnyebb legyen,gondolom ide is feltétlen kell egy baba akit mindenki a háta közepére fog kivánni. Vidéken meg van taxi,hol élsz? Vmi barlangban?
2019. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
52%
Persze jogos lenne a "ő kérte el előbb" dolog ha ugyanaz lenne a két nő között a szitu. Viszont azért erkölcsileg igen is felháborító hogy míg kérdező terhesen vizsgálatra akart volna menni autóval, addig sógornő nem terhesen műkörmöshöu. Azért álljon már meg a világ, egy családban létezni kellene empatianak és fontossági sorrendnek. Itt a fontossági sorrendek rohadtul nem egy szinten vannak. Orvosi vizsgálat VS műkörmös. Én is kiakadtam volna ha sógornőm ilyen érzéketlen g*nnyláda, de még szerencse hogy a mi családunkban ilyen meg sem történne, mert nálunk normális emberek vannak, és (leendő) sógornőm egy igazi tündér, aki ilyen esetben inkább dobná a műkörmöst és ő maga ajánlaná fel hogy el visz engem az orvoshoz. De persze, ez csak normális családban lehetséges.
2019. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy vannak empatikus emberek, akik megértik:)
2019. márc. 13. 11:00
 24/71 anonim ***** válasza:
75%
Igazából szerintem ha ennyire “terhes” vagy már, akkor vezetned sem szabadna. De buszozni sem. Ha nem kell bejelentkezni a körmöshöz megkérhetted volna, hogy vigyen el.
2019. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
34%

Tipikus cicaharc 100.felvonás..

40N

2019. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
39%

22!


Aztán miért felháborító? Van egy autó, X elkérte korábban, evidens, hogy annak adjak oda. Ezt egy óvodás is felfogja. A kérdező egy rutin vizsgálatra akart menni, nem haldoklott, nem indult be a szülés, hoyg annyira lényeges lett volna és volt más megoldás is az utazásra: busz, taxi. Tudom, nálunk nincs taxi. Orvos se ezek szerint, se kórház, semmi, momdjuk itt felmerül a kérdés, hogy a világ végére minek vállal valaki gyereket, de mindegy. Ha veszhelyzet lett volna, hívhatott voln a mentőt. Nem kell ide empátia, azért mert terhes, nem körülötte kell ám a világnak forognia

2019. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
36%
Bocsánat nálam egy terhes elönyt élvez mint egy miss mükörmöt rakato pita,a müköröm rohadtul nem létszükséglet,csak a magyar csajoknál..
2019. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
75%

27es ennek semmi köze a magyarsághoz.

Amugy meg terhes, nem olyan nagy csoda egy terhes nő, mint amekkora ügyet csinálnak belőle egyesek!

2019. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
50%
Megnézlek majd 6 8 honaposan kb h ugrálnál,de a buszon is inkább hasba rugjátok a terhest mint helyet adtok,és ide akarja orbán h szüljenek a nők,ahol lassan bün lesz,de a müköröm az létszükség meg hajfestés...
2019. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy nincs 5-10 ezer forintja taxira 20as?A gyereket miből fogja eltartani? Akinek nincs ennyi "felesleges" pénze sem, az megis mire vállal gyereket?
2019. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!