Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szervizbe van az autónk, várandós vagyok, orvoshoz kértem volna el az anyósomék kocsiját, nagy pocakkal nem akartam buszozni, meg sokat sétálni. Nem szoktam elkérni sosem az autójukat, de most tényleg szükség lett volna rá, azt mondták odaadják. De közben már megígérték a sógornőmnek is, aki ugyanúgy a menyük. Mivel babát várok, nekem akarták odaadni, de ez nő olyan hisztit lecsapott, hogy miért nem tudok elmenni busszal, mert neki kell az autó pont akkor.. És végül az lett, hogy én buszozhattam, ő meg mehetett kedvére ide-oda.. Jogosan vagyok most felháborodva?

2019. márc. 12. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim válasza:
25%
Kinhefner milyen név?
2019. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne sétálhatnál? Van valami veszélyeztetettséged, ami miatt ágynyugalom javasolt? Szülés közben se engednek majd leülni, a buszon se történik semmi bajod.
2019. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
70%

A terhesség se létszükséglet, már ne is haragudj. Majd mindenki eldönti, hogy kinek mi a fontos. Marhára nem számít, hogy a sogorno műkörmöshöz akart menni, a repülőtérről akarta elhozni a barátnőjét, vagy a mozgássérült apját akarta kirándulni vinni: ő kérte el előbb a kocsit, evidens, higy neki adjak oda.

Ha még valaki gyereket vállal olyan helyen, ahol állítólag taxi sincs, orvos merfoldekre, kórház szinten a vilag végen, annak legyen minden helyzetre minimum b,c és d terve is. A gyereket is kell majd orvoshoz vinni és anyósék kocsija is lerobbanhat, akkor majd szentségel, hogy a szemet anyós miért pont most tette tönkre a kocsit?

2019. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
34%
Emberek azért álljatok már le... Alap, hogy annak adják oda aki terhes, nem annak aki körmöshöz mászkál. Rohadt nagy különbség van a kettő között és nem veszitek észre xd nagyon durva, hogy ilyen világban élünk, hogy már a köröm megcsináltatása fontosabb legyen, mint egy születendő gyerek egészsége.. Ez a mai világ grt
2019. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
69%
Nem így van utolso. Alap, hogy annak adjak oda, aki korábban kérte.
2019. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
26%
Látom neked is megvan a fontossági sorrended....
2019. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
47%
Meg bizony. Az adott szavam mindenek előtt. Ezt csak egy veszhelyzet írhatja felül, a betervezett kismama kontroll pedig marhára nem veszhelyzet. Ha az lenne, hívná a mentőt. De nem volt az, el tudott buszozni
2019. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
16%
Minden esetben első a köröm! Hisz annyira létfontoságú, hogy ha nem lenne már bele lehet halni.. Éljenek a manikűrösök! Nélkülük nem lenne emberiség.. (az anyaság mellékes dolog)..
2019. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
85%
Nem a köröm az első, te nagyon okos, hanem az adott szó.
2019. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt nem értem, hogy miért olyan hihetetlen, hogy nem mindenhol van taxi. Nálunk sincs. Nem mindenki él fővárosban illetve megyeszékhelyen. Máshol meg még nem is láttam taxit. Pl én Komáromban szültem. 17 éve még volt ott szülészet. A lakóhelyemtől 40 km-re volt a kórház. A vonatmegállótól is jó nagy séta, és a buszvégállomás sem volt közel. A megoldás az lett volna, hogy a buszvégállomástól volt helyijárat ami pont előtte állt meg, de én arról nem tudtam. Taxi nincs Komáromban sem, én legalábbis még egyet sem láttam ott, pedig nem egy eldugott tanyavilág. Így szülni mentővel mentem, a picivel haza meg séta volt a vonatig. Nem volt egyszerü a holmimat is és a babámat is vinni, de meg lehetett oldani. A kérdező sem halt bele, hogy nem kapta meg a kocsit, de az ő esete szerintem mégiscsak fontosabb volt mint egy körmös. Adott szó ide, vagy oda. Körmöshöz meg elmehetett volna a sógornő másnap is, ha már nem is kellett oda bejelentkezni.
2019. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!