Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit kezdenetek ilyen anyossal?

Ti mit kezdenetek ilyen anyossal?

Figyelt kérdés
Parommal 25 evesek vagyunk,es ugy dontottunk hogy csaladot alapitunk,ami hala istennek ossze is jott,6 honapos terhes vagyok.nagyon szeretjuk egymast,7 eve egyutt vagyunk. Viszont van egy kis baj. Anyosnak 3 honapja elmondtuk a nagy hirt,de nagyon varatlanul reagalt.kikelt magabol,ordibalt,hogy mi mit kepzelunk hogy nem beszeltuk meg veluk hogy ok akarjak e egyaltalan az unokat,meg hogy szerinte egy csalad vagyunk es egyutt kellett volna errol donteni.azota ahanyszor talalkozunk mindig bunko velem,megkapom minden alkalommal hogy tonkre fogjuk tenni a gyerekunk eletet es szar anya leszek 25 evesen, es majd biztos meghal mellettem a baba. Egyszer gyerek gyilkosnak hivott.mindig a parom noveret isteniti hogy o legalabb elvetette a gyereket, es nem megondolatlan. Oszinten mar nagyon nehezen birom ezt,parom tobbszor mondta neki hogy fejezze ezt be. En is megprobaltam vele beszelni,de csak ordibalas lett a vege.mit kene tennem szerintetek?
2019. márc. 19. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Ti vagytok egy család a párod te és a baba anyósék nem tartoznak bele.

Amugy én azt tenném h szépen megmondanám páromnak h amég az anyja nem tud viselkedni én be nem teszem a lábamat oda.

2019. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
78%
Jézusom...az isten ovjon ilyen anyóstol... szerintem ne menj többé oda.neked se tesz most jót a sok idegeskedés
2019. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

El se hiszem, hogy ilyen szulo letezik 😱

Minimalizalni kell veluk minndenfele kapcsolatot es az unoka kozelebe se engedni, ha megszuletett.

2019. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha a nyakukon éltek akkor gáz ez az egész. Ha saját kéglitek van akkor meg köze nincs hozzá.
2019. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen ember nem anya..ne foglalkozz vele. ez csak rád és a párodra tortozik hogy mikor válaltok gyereket ti fogjátok nevelni nem neki szülöd.a helyedben én megszakitanék vele minden kapcsolatot
2019. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nem mennék oda többet, és azt hiszem neki sem lenne kedve hozzánk jönni,miután megkérdezném tőle Ő miért szült gyerekeket :D
2019. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem mennék anyóshoz és ő sem jönne hozzánk, amíg bocsánatot nem kér és be nem fejezi ezt a viselkedést. Férjem látogassa egyedül, ha szeretné.
2019. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés? Myilván az anyós nem normális, de erre magadtól is rájöttél. Mit mondjunk? Egyértelmű, hogy minden kapcsolatot meg kell vele szakítani.
2019. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Azért az nem mindegy, hogy hova fogod szülni a gyereket, az anyós nyakára, vagy a saját lakodba!
2019. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Azért az nem mindegy, hogy hova fogod szülni a gyereket, az anyós nyakára, vagy a saját lakásodba!
2019. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!