Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vágjak jó képet arra a 3 órára?

Vágjak jó képet arra a 3 órára?

Figyelt kérdés
Lesz egy családi összejövetel.anyosóm is jön, hát csak illik meghívni ha már az én szüleim is ott lesznek. De már most előre rosszul vagyok tőle..
2019. márc. 25. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát persze.
2019. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
54%

Én a helyedben nem mennék oda hozzá, ha akar valamit, jöjjön ő, amúgy kerülöd amennyire lehet

Így biztos ki lehet bírni, főleg három órát, az nem sok

2019. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Valahogy csak kibirod, nem? Sok későbbi kellemetlenséget el tudsz kerülni vele
2019. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát van ez így néhányunkkal. Sajnos a párkapcsolat "járulékai" a szülők, rokonok is, ezen nem lehet változtatni... Nálunk mindkét oldalról szenvedés a másiknak. Ki kell bírni, örülj, hogy csak 3 órára, van aki kénytelen többre.
2019. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha unoka lesz sajna sokszor 3 órát kell majd kibírni :(
2019. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Munkahelyen idióta munkatársat kibírnak emberek 8 órát napi szinten. Akkor te ezt az egyszeri három órát fél lábon is.
2019. márc. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehez lesz de örülj h csak ennyit kell!

Nem kell jopofizni vele,ha hozzad szol valaszolj normalisan

ha nem szol te se szolj hozza😃

2019. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
76%
3 óra nem nagy dolog, én arra szoktam gondolni hogy nekem csak 3 óra de milyen szar annak akinek vele kell lakni :D
2019. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

3 óra nem a világ, szorítsd össze a fogaidat, aztán pörögjenek a percek. Nem kell hozzászólni/odamenni hozzá.

2019. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell kibírni, eltűrni, lenyelni, elnézni. Miért kenek? Ugyan olyan emberek vagytok, anyósnak miért kell elnézni bármit is? Nem kell!

Én sem nézem el neki, nyugodt is vagyok, és ez a legfontosabb. A férjem megy hozzá, amikor akar. Viszi a lányunkat is. Semmit sem kell eltűrnöm tőle. Ő nekem senkim, pár éve ismerem, egy idegen. A gyerek születése után sem engedtem beledumálni a dolgokba, sőt, eleinte azt hangoztatta, hogy ő két hétre ideköltözik :D jót röhögtem, majd közöltem vele, hogy ha segítségre lesz szükségem, első körben jön a saját anyukám, majd a nővérem, majd a nagymamám. És ha ezek után sem jutok előbbre, esetleg megkérdezem őt, de természetesen erre soha nem került sor. Remélem élete végéig bánni fogja, hogyan viselkedett velem, mert én soha nem felejtem el neki, az biztos. Ro##hadt némber.

2019. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!