Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire normális ez most egy...

Mennyire normális ez most egy anyóstól?

Figyelt kérdés

"Drága" anyósom jobbra-balra hazudozik. Ez a hazugság áradat oda vezetett, hogy a két fia teljesen haragban lettek. (a nagyobbik kint van külföldön, a fiatalabbik a párom). Mind a két félnek mást mond. A párom viszont az anyjának hisz, mert az anyja. És nem is akarja meghallgatni más véleményét. Hiába mondtam, hogy jó lenne megbeszélni a testvérével, hogy mi is történik igazából, hajthatatlan.

Mit tudnék neki segíteni? Én tudom, hogy anyós akarva a sz*rt és hazudgál, az idősebb is tudja, viszont a párom nem is akarja tudni. Lehet ez ellen valamit tenni?

Szerintem borzasztó, ha egy anyja a saját fia szemébe hazudik.



2019. ápr. 2. 21:34
 1/6 PimpósPéter válasza:
85%
Mégis miért nem hajlandó meghallgatni a bátyját?
2019. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Majd gondolj erre a szituációra, amikor veled lesz anyósnak problémája, hogy a párod mennyire fog melletted kiállni.
2019. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

Lehetne esetleg közvetíteni a fiúk között. Ha anyós a férjednek azt mondja a bátyja azt állította A, közben B, akkor szerezni lehet bizonyítékot a bátytól. Én megpróbálnám a dolgot, mert az anyós nem él örökké, az öcs jó esetben lényegesen tovább nála. Nem hátrányos, ha a testvérek jóban vannak.

A TÉNYEK MAKACS DOLGOK. Az, ha az anyós mind a kettőnek mást mond, telefonos esetben rögzíthető, és ütköztethető. A férjed tudja mit mondott az anyja, elég, ha a bátyjánál van hangfelvétel, és ő azt küldi el. Vanbnak olyan ingyenes alkalmazások, amik automatikusan felveszik a telefonhívásokat a mobilról. Csak arra kell figyelni, nehogy 2-3 hónap múlva a tárhelyspórolás miatt törölje.

Ha az anyós azt mondja, hogy a báty nem tud hazajönni a családi programra, mert akkor nyaral, akkor kell ugye a felvétel, amin az anyós más időpontot mondott stb. Addig érdemes lerombolni az anyós nimbuszát, hatalmát, amíg él. Utána sokkal nehezebb lesz a férjednek feldolgozni a kapcsolódó traumákat. Most még elküldheti a francba az anyját, és ha akar és tud, megbocsáthat neki pár évvel később, de a temetés után ez negyon nehézkes.

2019. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ott a pont a 2# válaszolónál
2019. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
#2-nek igaza van. Após nem fékezi? Meghalt?
2019. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csupán az anyósban van a hiba! Elmondásod szerint mindenkinek mást hazudik, nem túlzottan jellemes dolog.

Viszont:

párod egy önfejű, csökönyös alak, aki nem hajlandó meghallgatni a másikat, csak az az igazság, ami az ő fejében létezik.

"Lehet ez ellen valamit tenni?"

Nem nagy eséllyel.

Majd akkor lesz neked kínos, ha nem neked, hanem elképzeléseinek hisz!

2019. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!