Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez mire volt jó az egykori...

Ez mire volt jó az egykori anyósjelöltnek?

Figyelt kérdés

na, lényeg, az hogy ismertem egy fiút , aki joggal nevezhetett volna a legnagyobb köcsög címére, amiket művelt velem az utóbbi években.aztán évekkel később ( vagyis most) összefutottam az anyjával, és többször is hangot adtam a nemtetszésemnek.persze nem mondtam ki , hogy utállak, csak éreztettem, hogy tartozik a kedvenceim közé.aztán láttam, hogy facen a képén kívül minden más letiltott ami látható lenne nekem ( csak azt felejtette el, hogy nekem több e-mail címem van ami nem hivatalos, így amit látom amit ír).vajon megsértődhetett? vagy ez mire jó neki?( a fia kegyeletsértő volt, tönkretette az érettségi szünetemet, hazudozott, betegségeket terjeszett stb.) szóval nem kell sajnálni.anyuka meg pályázatcsalás során került jelentősen az előtérbe, onnét is a nyilvános nem tetszés.....

Vélemény??


2019. ápr. 6. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Én csak azt nem értem,hogy mit foglalkozol a volt barátod anyjával???? Különösen,hogy a fiával nem volt jó kapcsolatotok és úgy tűnik az anyjával se.

Felejtsd el!!!

2019. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Katyvasz a firkálmányod.
2019. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Lépj túl inkább.

Boldogabb leszel.

2019. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Így jár aki a face-en éli az életét. Lehetne sajátod, ahelyett, hogy másokkal foglalkozol.
2019. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira szörnyű az egykori anyós jelölt meg a fia, akkor miért foglalkozol még mindig velük? Ha letiltott hát letiltott, biztos megvolt rá az oka. Ha tényleg éreztetted hogy nem kedveled, ne is csodálkozz rajta. Az meg hogy került oda, ahol van éppen pláne nem rád tartozik, még ha pályázatcsalást követett el, akkor sem. Engedd el ezt...
2019. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Na mert aki kamu profilokat csinál, az meg aztán annyira értelmes. Ja, nem.
2019. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Vélemény? Itt az ideje felnőni, és továbblépni.
2019. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene még ezen gondolkodnod!
2019. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Jezusom, en is letiltanalak meg a kankós exfaszidat is a pereputtyával.
2019. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!