Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kért számon és oktatot...

Jogosan kért számon és oktatott ki az anyósom?

Figyelt kérdés
Ma nem tudtam felkelni az agyból. Elmentem orvoshoz, ahol izomlazítót és erős fájdalomcsillapítót kaptam. Valamint beutalót a reumatológiára a derekam miatt. 3 hete kezdtem az adott munkahelyen. És nem is az volt neki a lényeg hogy tán beteg a gerincem, hanem az, hogy nem mentem dolgozni és holnap sem enged az orvos. Én vagyok egyedül az, aki úgy érzi nem tartozik magyarázkodással, és nem kell rosszul éreznie magát emiatt?
2019. ápr. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
75%

Na jó, ha nem tudsz felkelni, nyilván orvoshoz se tudtál menni.

Vagy fel tudtál kelni...

2019. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
59%
Hagyjuk már kérdező... Volt már kérdésed, emlékszem a kutyákra stb... El lett pofázva akkor is, hogy költözzetek el és akkor nem tud belepofázni semmibe... Amíg az ő a lakásában laktok, addig hiába pattogtok, fogd már fel... Az is el lett pofázva, hogy az, hogy a rezsit fizetitek az loszar... Örüljetek, hogy eddig ennyit tudtatok spórolni, hogy nem volt bérleti díj, aztán húzzatok végre a retekbe... Anyós egy idióta ez tény, nem mondom, hogy nem, de ha nem tetszik költözzetek el! Nem olyan bonyolult ám..
2019. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem tettem még fel kérdést az oldalon :)
2019. ápr. 24. 12:25
 34/49 anonim ***** válasza:
91%

"27-es. Hogy jön ez ide?"


Úgy jön ide, hogy mindig azt ekézik, aki a kérdező. (Lényegében téged védtelek vele, de még szöveget értelmezni sem tudsz:DDD

2019. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Mellesleg a párom vitt el kocsival. Az nem lehetséges utolsó előtti? Oké én hagytam. Eltekintett mindenki az adott kérdésemtől.

úgyhogy törölheti aki akarja.

2019. ápr. 24. 12:27
 36/49 anonim ***** válasza:
58%
Privit megnézés nélkül törlöm, szóval ne írjon senki.
2019. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Kései Sirató ***** válasza:
84%
Mondd meg neki, hogy nem vagy kíváncsi a véleményére!
2019. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%
Elsõsorban a pároddal van a gond.Inkább ezen gondolkodj el.A csipõ becsipõdése viszont nagyon tud fájni, mert még ülni is alig lehet.En is most fogok venni magamnak egy csipõ szoritót, mert én is igy jártam.Egy hétig is feküdtem és tornára kellett járnom.
2019. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
26%

Én azt javaslom neked, nézz utána, hogy a derékfájdalomnak mik a lelki okai és aszerint gondold végig az életed. Ott meg fogod találni a választ minden kérdésedre!


Jobbulást!

2019. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Lelki okai nem hiszem hogy vannak. Mivel egyszer volt hogy elestem és a hátamra. Akkor nem mentem dokihoz. Valószínű ez a szövődménye. Nincs lelki bajom. Teljesen jól vagyok, köszönöm szépen! :)
2019. ápr. 24. 15:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!