Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kért számon és oktatot...

Jogosan kért számon és oktatott ki az anyósom?

Figyelt kérdés
Ma nem tudtam felkelni az agyból. Elmentem orvoshoz, ahol izomlazítót és erős fájdalomcsillapítót kaptam. Valamint beutalót a reumatológiára a derekam miatt. 3 hete kezdtem az adott munkahelyen. És nem is az volt neki a lényeg hogy tán beteg a gerincem, hanem az, hogy nem mentem dolgozni és holnap sem enged az orvos. Én vagyok egyedül az, aki úgy érzi nem tartozik magyarázkodással, és nem kell rosszul éreznie magát emiatt?
2019. ápr. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
88%
Miért furcsálja a párod, hogy kiírt a doki? Párod is orvos, és eltér a szakvéleménye?
2019. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
91%
Kérdésedre válaszolva: nem jogosan kéri számon. Nyugodtan mondd meg neki: "Anyuka! Az orvos írt ki. Mióta van orvosi diplomája, hogy felülbírálja, amit az orvos mond? Miért kockáztatja ilyen tanácsokkal az egészségemet?"
2019. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én életemben nem tudom elképzelni a szituációt, mikor közli velem az anyósom, hogy ne merjek megint menzesz miatt hiányozni a munkából. Vagy hogy egyáltalán mentegetőzzek neki a menzeszem miatt.
2019. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet ismerni a kérdezőt, hiába mondja, hogy nem ő volt. Ha engem ennyire idegesítene át anyósom, akkor mindent megtennèk, hogy a lehető legkevesebb esélye legyen engem bacogatni.... Na már most ehhez az első lépés át lenne, hogy ne az ő a lakásban éljünk... Ennyi.. Tegyük fel, hogy tényleg nem azonos azzal a kérdéssel amire emlékszem, akkor is kár ragozni és ezt te is tudod...
2019. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet felfogni hogy az a kérdés nem én voltam.... Egyébként meg én a párommal szeretnék élni. Ő nem akar elköltözni. Akkor?
2019. ápr. 25. 08:31
 46/49 A kérdező kommentje:
Másrészt másnak nem lehet két kutyája? Azt se tudom milyen kérdésről beszélsz. 2 hónapja regisztráltam. Ez a második kérdésem kábé ez idő alatt. Vagy ha ennyire zavarok, akkornem kell rá többet válaszolni...
2019. ápr. 25. 08:36
 47/49 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező (#45) ".. Egyébként meg én a párommal szeretnék élni. Ő nem akar elköltözni. Akkor?"

Előbb-utóbb valamelyikőtöknek dönteni kell, vagy a párodnak, vagy neked... kivéve, ha az anyós megteszi azt a privát szívességet, hogy záros határidőn belül megboldogul...

2019. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
74%
41, azért furcsállja, mert ha felkelni sem tud, azzal nem két napra írták volna ki.
2019. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Mivel kaptam izomlazítót és erős fájdalom csillapítót, és nem olyan helyen dolgozom ahol csak úgy helyettesíteni tzdnak hetekig....Így én kértem meg az orvost hogy csak 2 napra írjon ki, mert 1 hétre akart. Félreértelmezted a válaszom. Ugyanis a párom aznap akarta hogy menjek dolgozni mikor nem tudtam felkelni...felajánlotta hogy elvisz kocsival., de mondtam neki semmi hasznom nem lenne így. És ezért furcsállta hogy kiírt az irvos másnapra is. :)


Bírom hogy felteszek egy adott kérdést, kajak itt reszleteznikellhogy még ne én jöjjek ki szarul ebből? 30 éves vagyok.nem 12 aki a suliból csak úgy lóg....

2019. ápr. 25. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!