Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kb. meg 1 honapig anyoseknal...

Kb. meg 1 honapig anyoseknal lakunk de kulon “reszbe”. Megmondjam neki, hogy zavar? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kulon konyha stb. A furdo egyedul a kozos. Bejar a mi reszunkbe es mindenbe leutanoz , okoskodik. Veszek egy oblitot es masnap neki is az van. Plussz ugyan ez sampon, tusfurdo. Persze tobb mindenben is de hosszu lenne leirni. (Én az öblitot nem a furdobe tartom hanem a szobaba kulon szekrenybe!!) Mar nem birom. Megemlitsem neki hogy zavar az utanzas? A zárat nem mernem lecserelni hiszen az ő házuk.
2019. ápr. 26. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2019. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok, de hidd el nagyon idegesito tud lenni ha valaki kutakodik a cuccaid kozott!
2019. ápr. 26. 22:51
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Akkor ha jól értem, akkor nem is az utánzás, hanem a kutakodás zavar, amit sokkal jobban meg is értek. Nem, szerintem egy hónapot már fél lábon is ki lehet bírni. Befogadtak, segítettek, nektek sem, nekik sem volt mindig könnyű gondolom a közös fedél, nem kell ilyesmi miatt összeveszni. Ami egyébként nem jelenti azt, hogy ha befogadom a fiam és menyem a házamba, akkor már kutathatok a menyem személyes holmijai között.


De erre a kis időre fogd fel inkább viccként. Rejts el meghökkentő dolgokat a szekrényedben, stb. Lehet, hogy többet érne midnen szónál:)

2019. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk messzebb elnek es par napra jonnek mindig hozzank.

Nalunk is minden kell neki.

Idejon adjak fesut,arckremet,pizsamat

ha bejon neki akkor az kell...

Mar odaig jutottam h dugdosom a legujabb cuccaim

pl az epilatoromat mert undorito modon idejott

aztan leepilalta az egesz testet.

annyira szor volt h 2 lapatra fert ra.undorito volt

turkal a szekrenyekben stb...

az agy mellett egy kis dobozba van a gumi.

azt is elrakom szem elol mert tuti belenez

semmi koze hozza mivel vedekezunk...

Szoval ennyit tudsz tenni

ami olyan rakd el.

Vagy nem tudjatok zarni a szobat?vagy amit lehet?

ha zavar probalj beszelni a paroddal

neki kene ezt finoman megbeszelnie vele

2019. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
66%
Engedj a kádba vizet, öntsd bele az öblítőt és mártsd meg benne az öreglányt
2019. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Hát, nemtom, mióta csinálja; de ha pl nemsokára költöztök, akkor már talán át tudod vészelni. De pl nem tudom,mennyire öreg, mert azokkal már nem lehet mitkezdeni.

Megsértődik, és elfelejti, vagy tagad. Pedig egyértelmű, de akkoris nem tudsz vele mit csinálni. Szal nem fogja beismerni és folytatni fogja. Ezek a kotnyeles minden lében kanálok ilyenek. Megszoksz vagy megszöksz megoldások jöhetnek szóba; mert érteni nem fog a szép szóból, nem leeht vele értelmesen beszélni. Szóval meg ha már mindjárt költöztök is, akkor szerintem annyit még talán túléltek.

2019. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
szerintem vegyél dildókat és tedd ki, nyiss rá amikor használatba veszi
2019. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha túl akarna engem “szárnyalni”.
2019. ápr. 27. 01:17
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Hagyj a szekrényben egy cetliz, hogy NE KUTAKODJ, HÉ :P
2019. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Jaaa, anyósod versenyezgetni akar?:D Úristen! :D:D xD

Lehet amúgy,hogy csak irigy rád:) Meg pl akár esetleg nem akar "elavult " lenni, és mindig lépést akar tartani a trendekkel; fiatalnak akarja érezni magát, hogy mik most a fiatalok körében elterjedt termékek; és mindig fel akar zárkózni.

Gondolom tetszhet is neki az illatod, vagy megszagolta a tusfürdődet, és megirigyelte tőled; és szeretne mindig fiatal, fiatalos, trendi, és naprakész lenni. És ha téged követ, és másol, és leutánoz, mivel te ugye fiatalabb vagy; akkor ő mindig tud majd trendi lenni. Meg még amúgy talán buta is, mert nincsenek saját önálló gondolatai; és önértékelési problémái vannak, szeretne ő is olyan lenni , mint te, hozzád hasonlítani, mert azt látja, hogy te valaki vagy, és ha téged utánoz, ha téged másol, akkor attól majd ő is valaki lesz. Talán így vélekedik, így gondolkodik. Ez az anyósodnak ilyen tinis felfogása; hogy mindig utánozni, majmolni a menőt, hajkurászni, keresni, kutatni az aktuális trendet.

2019. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!