Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós mosson rám ezidőben?

Anyós mosson rám ezidőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, tanulok még gimiben, a páromnál leszek a nyáron terveink szerint 1 hónapot. Majdnem egy éve élünk távkapcsolatban,ki akarjuk végrd próbálni hogy egyhuzamban sok időt töltsünk együtt.

A párom katona,külön él a szüleitől.

Az anyósom mos rá amíg nem lesz mosogépe,hisz nemrég költözött át egy másik albérletbe és még nem szerzett mosógépet a párom.

Igazából az a szerencse,hogy jól kijövök anyosommal,annyit nem beszélünk,de kölcsönösen kedveljük a másikat.

Felmerült bennem,hogy ha ott töltöm azt az egy hónapot a párom lakásában hogy akkor az én mosandó ruháim is az anyósom mosná. Azonban arra gondoltam hogy lehet jobb lenne,ha a fehérneműim (bugyik) én mosnám kézzel. Nem tudom mennyire várjam el hogy ő mossa ki,nem tudom mennyire számít ez bunkóságnak,hiába a mosógépe mossa.

Bocsánat az érdekes kérdésért,mi lenne a véleményetek?



2019. máj. 8. 11:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan, ha úgyis hozzá hurcolod a mosnivalódat, akkor mi értelme lenne kimazsolázni belőle a bugyikat? Ha nem akarod terhelni, akkor ne vigyél át hozzá semmit.

Vagy átmész, bepakolod te a gépet, elkávéztok, amíg végez, aztán hazaviszed a cuccot.

2019. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Èn biztos hogy nem vinném anyóshoz mosatni a ruháimat! (Ex anyósom szokása volt hogy amikor nem voltunk otthon, átjárt hozzánk pakolászni, takarítani, rühelltem! Az én cuccaimhoz ne nyúljon senki.)


Én azt csinálnám a helyedben, hogy vennék mosószert és kézzel kimosnám a ruháimat egy lavórban. Ok, egy hóbapra mèsz hozzá, de gondolom nem viszed az egész ruhatárad. Én vinnék 5-6 bugyit, ugyanennyi pólót, nadrágot és csókolom. Nem nagy ördöngösség 3 naponta 3 ruhát kimosni. Ráadásul nyár lesz, meleg, pikk pakk megszárad.

2019. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a mosoda, mint anyóshoz vinni. Amúgy nem tudtok venni egy mosógêpet?
2019. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért nem tudtok venni egy mosógépet? Egyébként is kelleni fog, a végtelenségig nem lehet áthurcolni a szennyest.


2. Van rengeteg mosoda az országban (Bubbles pl), ahova el lehet vinni a ruhákat amíg nincs mosógép.


3. Anyóshoz ha viszitek heti 1x a ruhákat, akkor berakod magadnak a mosógépbe (ha nincs ellenére) és kiveszed magadnak. Addig eldumáltok vagy elkávézgattok, aztán hazaviszitek a ruhákat.

2019. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mosoda a közelben? Ha nincs, akkor én heti egyszer átvinném a szennyest, beraknám a gépbe, ha vége akkor vinném haza kiteregetni.

Csináltam már ilyet, amikor elromlott a mosógépünk, szerelő meg csak napok múlva, 2 kisgyerekkel meg sok volt a szennyes.

2019. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Én kimosnám kézzel, vagy mosodába vinném. Ha ő felajánlja, akkor fogadd el, de vegyél neki 1-1 flakon mosószert és öblítőt, várd meg, amíg lejár a gép és vidd haza teregetni, vagy ott nála te teregess ki.
2019. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Ebben semmi ciki nincs, de tényleg vegyél mosószert és öblítőt és add oda cserébe.
2019. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Én a saját anyámnak se engedném meg, hogy rám mosson.
2019. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ketten laktok majd 1 hónapig az albérletben, akkor inkább "ruházzatok be" egy használt mosógépre. Egész olcsón is hozzá lehet jutni, elég sokat hirdetnek. Én nem vinném át a saját mosnivalómat is. De ez én vagyok. Te tudod, hogy anyósjelölt mit szólna hozzá. Kérdezted már tőle, felajánlotta? Nem mindegy. Ha igen, akkor én is azt mondom, hogy a mosószerbe szállj be, ez jó pont lehet nála.
2019. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legeleslegjobb barátnőm felajánlja mindig, hogy ha van, nagy dolog- falvédő, pléd, takaró stb- kimossa nekem az automatájában, nagyon szívesen. Nekem csak "sima Hajdúm" van. De én is veszek vagy öblítőt vagy mosószert és viszek neki ilyenkor, pedig sosem kéri, de természetesnek tartom, hogy adok.

Szerintem, ha így "szállsz be", hogy ne legyen külön költség a mosó-, öblítőszer, szívesebben veszi anyósod is. Csak egy tanács.

2019. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!