Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másfél év után nem mutatott...

Másfél év után nem mutatott be a szüleinek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég jó módú családról van szó. Az én családom már ismeri régen a barátomat de ő még mindig nem hozta fel hogy bemutatna. Kiváncsi lennék hogy ti ebből mit következtettek le. Kérdeztem már azt valászolta hogy nem szégyell engem.19 F 17l
2019. máj. 18. 11:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%

Hat ha nem szegyell de nem mutat be akkor siman nem gondolja komolyan veled.

Masra nem tudok gondolni...azert nem 1 hetrol beszelunk.Mar fel ev.Azalatt egyszer de voltal naluk?az azert eleg fura.

Ha mar felhoztad elotte a temat es latja hogy zavar ez teged es annak ellenere se mutat be akkor mar azon is megsertodnek hogy nem torodik az erzeseimmel..

2019. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Állítása szerint komolyan gondolja velem...
2019. máj. 18. 11:16
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Lehet valami párkapcsolattól és személyedtől is független ok, ami miatt nem szeretne bemutatni vagy oda venni (bármi esetleges probléma amiről nem tudsz de nem azt jelenti hogy ne gondolná veled komolyan) sokminden lehetséges.
2019. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Vagy téged szégyel a szülei előtt vagy őket előtted, és nem akarja hogy találkozzatok. Talán érdemes lenne konkrétan rákérdezni hogy mi az oka ennek.
2019. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Lehet a szuleit szegyelli elotted. Vagy azt hogy jomoduak es esetleg attol fel a szulei nem fogadnanak el teged. Bar gondolom tudjak a szulei hogy mar ilyen regota van baratnoje fura hogy ok nem erdeklodnek irantad
2019. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

"Komolyan gondolja velem..."

19 évesen? Ne viccelj! Az lenne komolytalan, ha komolyan gondolná!... bár egymillióból van egy néha, de nem jellemző.

2019. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Ezen felesleges izgulnod. 36 éves vagyok, de én sem szerettem soha senkit bemutatni a szüleimnek, mert mindenkit csak kritizálni tudtak. :) A mostani páromat is egyszer látták az életben - és ez pont elég volt mindkét félnek, úgy vettem észre.
2019. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ennek az égvilágon semmi jelentősége, engem 17 évesen levert a víz, amikor a pasim, akivel 2 évig voltunk együtt, bemutatott az anyjának. Minek? Mi értelme van ennek? Egyáltalán miért akarod, hogy bemutasson?
2019. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Nekem fura, hogy soha nem voltál még náluk ennyi idő alatt és nem futottál össze a szülőkkel. A hivatalos bemutatást én sem szeretem.
2019. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

Értem, hogy ennek van jelentősége egy komoly kapcsolatnál, de még csak 17 és 19 évesek vagytok...

Amúgy sokminden állhat a háttérben. Engem is fél évvel később mutatott be, pedig már 26 és 34 évesek voltunk. Csak mondjuk az apja szinte ágyhoz kötött beteg volt és időnként voltak rosszabb pillanatai, nem lehetett tudni előre. Sok oka lehet, amiért nem mutat be és nem biztos, hogy azért, mert veled van a gond.

2019. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!