Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom miért rágalmazza...

Anyósom miért rágalmazza anyukámat?

Figyelt kérdés
Leírom röviden: Rendszeresen visszahallom a faluban,hogy anyósom valótlanságokat állít az anyukámról.Pl: Nem törődik az unokával( 2 éves fiammal), nincs jó kapcsolatunk, nem járunk anyuékhoz, nem segít semmiben, érzéketlen stb.Ebből semmi nem igaz.Anyuval kitűnő kapcsolatom van,az unokáját imádja és majdnem minden hetvégén látogatjuk őket. Mással is előfordult ilyen? Rákérdeztem de mindent tagad.

2019. máj. 21. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém is beállította magát a szuper mamának, annyira nem foglalkozok ilyenekkel meg pletykák soha senkiről nem érdekeltek,de vannak akik csak mondják. Előadta itt mindenkinek,hogy ő idős létére mennyit segít az unokákkal kapcsolatba (kutya se kérte soha tőle,meg az tényleg nagy segítség,hogy a picivel elkocsikázok érte 20km-t mert 3ra menjek aztán vissza érünk körülnéz a házba majd együtt elsétálunk a gyerekekért az oviba,aztán vissza érünk szépen mindenki kényelembe kezdi magát helyezni a picit is etetem pelusozom stb majd mire végzek és akkor lecsüccsenek hát akkor őt már vigyem haza...oké gyerekeket felöltöztetni stb stb arra jó ez az egész,hogy 2 órát "feleslegesen" elvegyen az életemből és csak azért "feleslegesen" mert a gyerekek örülnek neki) aztán hangoztatja ugye mindenkinek,hogy ő állandóan jön segít bezzeg anyukám aki fiatalabb milyen mama már,hogy nem foglalkozik velük. Amikor ez a fülembe jutott csak annyit tudtam mondani,hogy anyukám aki fiatalabb valóban nem igazán jön,mert ő még dolgozik és 270km-re lakik,így főleg hétvégente jön és nem azért,hogy tegyen egy kört a faluba,hogy mindenki lássa itt van és aztán már le is lép. Aztán úgy ennyit is foglalkoztam a dologgal.
2019. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Tesóm anyósa is ilyen volt. 30 éves házasságuk alatt sem tudta megemészteni, hogy sógorom a tesómat választotta a feleségének, és nem azt a gazdag nőt, akit kinézett a fiának. Erről a nőről utóbb kiderült, hogy mentálisan beteg, de az nem számít, mert van píízz..Nekünk nem volt, és ezért anyámat szidta folyton. Érdekes, az alkoholista apámat meg szívesen megfogta volna magának... Meg is érdemelte volna.

Belém is belém kötött mindig, ha náluk voltam, de én elhajtottam a búsba. Hozzám végképp nincs semmi köze. Ezt sem viselte jól. 1.5 hónapja meghalt 80 évesen. Mindenki megkönnyebbült, még a 3 unokája is.

2019. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Kerdezo!


Honnet tudod, hogy nem azok hazudnak-e, akik neked visszamondjak a dolgokat?

En elsosorban azokra mordulnek ra kemenyen, akik visszamondanak nekem ilyet. Akar mondott ilyet az anyos, akar nem, ezek az emberek sz...kavaroak!

2019. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Tehát egyszerre terjeszti, hogy anyukád jár hozzád főzni, és hogy nem segít semmiben meg nem érdekli az unokákja? Szerintem hagyd a szöszbe, úgyis az értelmesebbje rájön, hogy kilóg a lóláb. Terjesszen csak a hülyéje, amit jól esik. Van, aki csak akkor érzi jól magát, ha kavarhatja a kakit. Egyik fülön be, másikon ki.
2019. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez én "anyósom" is ilyen. Elmond minden szarnak aztán őt meg megeszi a retek. Az a hobbija,hogy a párommal egymásnak ugrasszon minket. A családomat is a szájára vette. Amikor az első babánkat szültem azon volt,hogy vetessem el,nem kell nekünk gyerek. Hát nem jött neki össze. Amikor a házunkat vettük azt terjesztette,hogy ő vette nekünk.

Már csak nevetek rajta. De én is helyre tenném,ha anyámat szapulná.

2019. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Mindha öregamyamrol írtál volna...
2019. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

Aki pletykát hoz, az pletykát visz is!

Csak mondom.

2019. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok,koszi a válaszokat.Tegnap azt tanította a kicsinek,hogy o az anyja-persze nem látta,hogy ott vagyok.Megmutattam,hol a kijárat.
2019. máj. 23. 13:30
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
#18 ez most vagy kamu vagy az anyósod beteg. az első opció talán jobb lenne
2019. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

#18

Na ezt már túltoltad!Innentől kezdve nem hihető egy szavad sem.

2019. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!