Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kozolnetek anyosotokkal...

Hogyan kozolnetek anyosotokkal hogy mar kicsit tullő a célon?

Figyelt kérdés
A problemam az, hogy anyosomnak most szuletett meg az unokaja,a ferjem testvereeknel. Kb 5 eve próbálkozunk a férjemmel a gyerektemaval, de nem jon ossze, nagy valoszinuseggel a ferjem meddő. Nagyon bosszantott minket, de elfogadtuk. Kb 5 honapja szuletett baba a sogornomeknel es anyosomnak mas temaja sincs amikor talalkozom vele, csak az unokaja. Persze beszelhet errol, de kicsit sem gondol arra, hogy ez nekem mennyire fáj. Egyszerre vagy 200kepet mutogat a telefonján, videokat kell nezni a babarol folyamat. Tudom, most en vagyok az irigy meg a szemét, de minden egyes alkalommal felidegesit ezzel. A ferjem elott neg erdekes modon nem beszel errol, csak akkor amikor kettesben vagyok vele. Egyszer mar megkertem finoman, hogy ne hozza fel mindig ezt a témát, de mintha elfelejtette volna. Vagy en lehetek a tul erzekeny???

2019. máj. 23. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Túlerzékeny vagy, hogy nálatok ( még) nincs. Anyósod “ csak” örül, hogy unokája van , ezért mutogatja. Én a helyedben végigvigyorognám a képeket, dicsérném hogy de cuki baba , lehet csak erre vágyik.
2019. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én ezt teszem....
2019. máj. 23. 13:25
 3/23 lilla64 ***** válasza:
84%
Nem.Nem vagy érzékeny.A te helyzetedbe mindenkinek rosszúl esne az ilyen.Mond meg az anyósodnak kereken,hogy ezzel fájó pontot érint és fejezze már be.Úgy látszik finomkodással nem érsz el semmit.Értem én,hogy örül az unokának,de azért egy kicsit tapintatosabban kezelhetné ezt a dolgot.
2019. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Amikor mindtam neki, hogy kicsit kevesebbszer hozza fel ezt, azt mindta mert hogy en nem örülök az ő boldogságnak......
2019. máj. 23. 13:29
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Hogy orulj az o boldogsaganak ha o nem osztozik a fajdalmadba?
2019. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
90%
Erre visszaválaszoltam volna, hogy akkor őt meg ezek szerint a ti "gyászotok" nem érdekli..
2019. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
es persze ez a te boldogsagod is hisz egy gyermek.
2019. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Ezüstkutya válasza:
75%

Egy anyanak ezt azert ereznie kellene!

Nagyon erzektelen egy venasszony, raadasul a fianak ez hogy esik?

Evente egy talalkozo az ilyennel untig eleg.

2019. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem, mit nem lehet örülni egy babának? Majd lesz nektek is, akkor persze elvárod hogy körülötted forogjanak. Sógórnőméknek nem jött össze a baba, de olyan szeretettel fogadták a mieinket, és annyit tudtak viccelődni hogy "mondjátok meg, hogy kell csinálni hogy össze is jöjjön.

Már akkor tudtam hogy olyan jólelkű a sógornőm, annyira vágyik rá hogy anya lehessen és annyit babázott a mieinkel, hogy jó pár év, de lett két gyönyörű gyermekük hamar egymás után.

Úgyhogy szerintem hagyd ezt a besavanyodást, nyílj ki, örülj hogy beleláthatsz kisbabások életébe és készülj fel, mert te is anyuka leszel egyszer.

2019. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
A (normális) szülőknek általában az a legszebb, ha gyerekeik felnőttként, és családostul is összejárnak és persze nem versenyeznek...Tudom, hogy fáj, de simán lehet - ha a jót feltételezem, bár nem ismerem anyósodat -, hogy ő csak valami legalább virtuális közösséget akar ezzel kovácsolni közétek, hisz a te rokonod is az a gyerek, aki csak kis ideig lesz baba..., és csak te érzed most úgy, hogy az orrod alá dörgöli, míg ő valami nagynéni/keresztanya szerepet szán neked, azért reklámozza. Az is lehet, hogy úgy gondolja, ez egy női téma, téged jobban érdekel, míg a fia büszkeségét nem akarja sérteni, ha tud az eddigi sikertelenség okáról, benned bízik, hogy valahogy "megoldod" (persze hogy innen mire gondolhat?! :)..., lehet, hogy nem is gondolja át, de ha még nem tudja, jó eséllyel, nagyon kíváncsi, és beszélgetne, kutakodna, mi a helyzet nálatok).
2019. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!