Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözes szerintetek mi a...

Költözes szerintetek mi a normális? Nekem van igazam vagy az anyósnak?

Figyelt kérdés
Decemberben fogogok szülni eddig a párom szüleinél laktunk de én nem szeretném oda szülni a gyerekem mivel szerintem ez nem normális mert úgyis csak bele szolnának a dolgunkba meg akkor is ha ő azt állitja nem . Ma közölte hogy márpedig az ő fia biztos nem fog elmenni alberletbe mert az drága és amúgy is minek mert azt a pénzt félre lehet tenni és magunkra költeni szerintem ez mind szép és jó de nem mondanam azt hogy termeszetes a nagyszülőkkel lakni anyukam szerint is nekem van igazam . Amugy meg van felretett penzünk szoval simán elmehetnénk albérletbe .... Talán az anyósom azert nem akarja hogy elkoltözzunk mert ragaszkodik a fiához?
2019. jún. 7. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Helyes. Költsd albira, amit lakásra is lehetne, nehogy anyósnak legyen igaza...
2019. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
És eddig akkor minek éltetek ott? Nyomatod itt, hogy nem egészséges, de te is odaköltöztél, meg a párod se kapálozott, hogy "neee"
2019. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Megtehetitek tehát menjetek!

Még ha jóban is vagy anyóssal, nem egyeznek a nevelési elvek, és előbb utóbb háború lenne. Másik pedig hogy igen jól gondolod. Külön a legjobb.

2019. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem meg neked van igazad! Az egy dolog, hogy eddig ott éltetek, de most már saját családotok lesz! Meg kell próbálni külön utakon! Énis inkább albérletben laknék, mint szülőkkel!
2019. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha eddig jó volt a viszony én maradnék. Ha úgyis van félretett pénzetek,akkor bármikor mehettek ha nem úgy alakulnak a dolgok.
2019. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván az a normális, ha egy pár nem a szülőknél lakik. Eleve oda se kellett volna költözni. A férjednek erről amúgy mi a véleménye? Mert te akár a földhöz is verheted magad, ha ő nem akar koltozni
2019. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Minek ejtett teherbe, ha már amúgy is az anyósod nyakán éltek? Az sem volt normális, nem hogy az új helyzet..
2019. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Szirty válasza:
90%

Albérlet zabálja a pénzt, anyós meg az idegeket.

Melyikből van több? Annak alapján kell dönteni...

2019. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

És miért nem gyerekcsinálás előtt beszéltétek ezt meg?


Ha az albérlethez félretett pénz kell, akkor nem engedhetitek meg magatoknak, mert napról napra éltek nagyjából.

2019. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha anyósod eddig is beleszólt a dolgaitokba, akkor inkább költözzetek el.

De ha eddig jól megvoltatok, akkor meg tényleg minek költenétek albérletre a spórolt pénzt.

2019. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!