Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha anyósotok...

Mit tennétek ha anyósotok átjönne hozzátok hívatlanul, majd közli veletek, hogy ma nálatok alszik?

Figyelt kérdés
Egyebkent jol kijottem anyosommal amig terhes nem lettem. Azota eleg fura dolgai vannak, mint peldaul kozolte velem h jon velunk szulni, annak ellenere, hogy kijelentettem h csak a ferjemmel szeretnek menni. Ezen kivul mindenhol ott akar lenni, legyen az szo egy fagyizasrol vagy grillezesrol a sogoraimmal, anyosom mindenhol jelen van. Meghivatja magat hozzank hetvegente, csomagoltat maganak kajat stb. Meg ez sem lenne gond, de a minap aposom elvitte az autonkat este dolgozni es jott anyosom vele, hogy o jott latogatoba. Majd este 10kor kerdeztem h megis hogyan megy haza, erre a valasza az volt h o velunk alszik. Itt elszakadt a cerna nalam es szepen utaltam ra h menjen haza, es hogy ez igy nem oke. Haza is menz vegul, viszont most tuti en leszek a fekete barany... 8,5 honapos kismama vagyok es ha nem huzok hatarokat most, mi lesz kesobb? Vagy bunkosag volt?

2019. jún. 15. 20:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán érdekelne. Ha van kedve kellemetlenkedni kellemenkedjen. Úgyis észreveszi magát egyszer... Vagy nem.
2019. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ezt múltkor após játszotta el. Nekünk programunk lett volna, de azt mondta nem érdekes, ellesz itthon nálunk egyedül. Állítólag kidobta a nője. Megmondtam neki, hogy ez nem így működik, menjen az anyukájához. Ja, hogy ővele nincs jóban, mert az anyja folyamatosan a jobb életre ösztönzi? Sorry, nem az én problémám. Mindenki azt enged be a házába, akit akar.
2019. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Szólnék, hogy zavar. Milyen messze lakik?
2019. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Eddig tenyleg mindent megtettem, hogy keruljem a konfliktust. Nem szoltam semmiert, viszont nemsokara jon a baba es nem szeretnem, hogy gondol egyet es betoppan meg nalunk alszik!
2019. jún. 15. 20:43
 5/44 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Szólnék, hogy zavar. Milyen messze lakik?
2019. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
10%
Én örülnek neki.
2019. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
92%
A kedves férjednek mi erről a véleménye? Miért neked kell meccsezni az anyósoddal, amikor ott a fiacskája, aki helyre tehetné. Persze, csak akkor, ha ebben a szituban egyezik a véleményetek.
2019. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Metionin ***** válasza:
92%

Kiröhögném és megadnám a legközelebbi hotel címét.


Jól látod, addig kell leállítani amíg a gyerek meg nem születik, mert akkor aztán lélegezni nem fogtok tudni nélküle. Nem baj az ha kicsit megsértődik, hadd vegye észre magát.

2019. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a fura hogy a férj nem szerepel a sztoriban. Miért te küldted haza az anyját?
2019. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A ferjem remenytelen. Mindig az anyjat vedi es mindent a terhessegre es a hormonjaimra fog... Anyosom egyebkent a kovetkezo varosban lakik (autoval 8 perc).
2019. jún. 15. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!