Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy anyos kozolte, ne feledkezzetek meg rola es hogy miert latogatjatok nagyon ritkan meg nem ultok a nyakan egesz nap?

Figyelt kérdés

Sok a dolgunk elfoglaltak vagyunk. Tanulunk dolgozunk kulon elunk.. Nem voltam tiszteletlen. Megmondtam,hogy ertse mar meg az eletunk nem rola szol..

Itt nem arrol van szo h tudomast se veszek,hanem arrol h nem megyek vele vasarolni kozos program nincs kozos temank stb..megmondtam h idosebb nem a korosztalyom..



2019. jún. 15. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
igen és elmagyaráztam neki hogy meló után háztartást is vezetek hétvégén is dolgozunk nem tudunk minden nap órákat ott ülni...sirt is nekünk szó szerint de ha nem érti meg vessen magára
2019. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Gorcsot kapott nekem a telefonba h miert nem 4en velunk megyunk XY helyre..es miert mentunk kettesben ?? Konkretan napozni bszki.. napozni.. de barmi mas is lenne.


+ Mennem nyaralni kulfold. Miert nem veluk megyunk? Olcsobb meg jobb szerinte XD mondtuk h nem akkor es mi 2en fogunk menni ahova mi akarunk.


Tudod mi lett ?? Ignoralt az anyos 2 honapig h en vagyok a bunko.. pedig o mondta nekem h szeret kedvel. Kozos program stb ..


Ramirt h nehezen fogadja el h nem vagyunk gyerekek parommal.


(Gyerekkorunk ota jarunk :D )

2019. jún. 15. 22:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A nyakán ülés és a nagyon ritka között azért van átmenet. Nem tudom, én egy csomó emberrel vagyok jó kapcsolatban attól függetlenül, hogy nem a korosztályom. Beszélgetni velük nem egy nagy mutatvány. Azt hiszem, nem tudnám jól elmagyarázni, mi szomorit el a kerdesedben.

Nyilván az meg anyós feladata, hogy elfogadja: már felnőttetetek.

2019. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt ugy ertem: h masnal szova tette e h zavarja h felnottek stb ? Illetve h nincs kozos program ebed vacsora mert mi ketten akarjuk DE szoktam oket latogatni es erdekel h vannak jol vannak e. De nem allandoan..
2019. jún. 17. 13:55
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Ez már maga a tiszteletlenség és butaság:értse meg, az életed nem róla szól-és idősebb,nem a korosztályom.És tapintatlanság is, vagy akár pofátlanság.

Tudja ő, az életed nem róla szól,de azért kapcsolatot tartani lehet.

Az idősebbekkel nem lehet beszélgetni???Csak a korosztályoddal?

Itt most nem a korról van szó, hanem arról, hogy család.

Én se tudok menni anyukámhoz, anyósomékhoz gyakran.Mindig várnak.Örülni kéne, hogy várnak.Az lenne a baj, ha le......De!

Nem mondom azt, nem róluk szól az életem-helyette:Elmondom miket kell csinálnom, semmire sincs időm, így megértik miért nem megyek.

Nem mondom, hogy nincs témánk, mert kell hogy legyen, azt se hogy idősebb korosztály, mert a családtagjaim,és mindegy hogy fiatal, idős, azért mindegyikkel egy értelmes ember tud mit beszélni.Ha nincs önmaga okosságától elszállva.

2019. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jaj.. nem pofatlanul szoltam.. hanem cizellaltan. Es felsoroltam mi dolgunk vt parommal igy tenyleg higgadtabb lett a hangulat. De anyos szolt h menjunk veluk vhova de mi kettesben mentunk mert ugy akartuk most ezzel nem tudok mit kezdeni..kettesbe akartunk menni.
2019. jún. 17. 16:16
 7/16 A kérdező kommentje:
De a kerdes tovabbra is az h veletek volt e barmi hasonlo ?? H szova tette anyos h miert nem kozosen mentek ? Meg h miert nem akkor mentek ha o akarja stb. ?
2019. jún. 17. 16:18
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem velem, apámmal történt, aki egy szem gyereke volt nagyanyámnak. Mindig panaszkodott, hogy nem tud úgy az anyjához menni, hogy ne mondja azt, hogy miért nem jöttök gyakrabban. Mindig felidegesítette magát, hogy milyen követelőző az anyja.

Fordult a kocka, most mi lettünk felnőttek, mindhárman külön élünk már, saját életünket éljük. Már azért szól, ha nem veszem fel rögtön a telefont. Mert mondjuk zuhanyoztam, vagy WC-n ültem. Hol voltál, mit csináltál? Mikor jössz? Előbb nem? Pedig mi 3-an vagyunk, előbb rányitja valamelyikünk az ajtót, mint anno ő, az egyke, az anyjára. Ha mondom neki, hogy hogy csesztette ezért az anyját, amit most ő is csinál, csak hallgat.

2019. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Apad hivogat ??

Akkor Te no vagy ? :D igy szokott lenni

2019. jún. 17. 20:21
 10/16 A kérdező kommentje:
Azert ez durva mar h hiv es ha egybol nem veszed fel leb#sz..!!?!? Meg miert hiv non stop..
2019. jún. 17. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!