Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy anyos kozolte, ne feledkezzetek meg rola es hogy miert latogatjatok nagyon ritkan meg nem ultok a nyakan egesz nap?

Figyelt kérdés

Sok a dolgunk elfoglaltak vagyunk. Tanulunk dolgozunk kulon elunk.. Nem voltam tiszteletlen. Megmondtam,hogy ertse mar meg az eletunk nem rola szol..

Itt nem arrol van szo h tudomast se veszek,hanem arrol h nem megyek vele vasarolni kozos program nincs kozos temank stb..megmondtam h idosebb nem a korosztalyom..



2019. jún. 15. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Mi már nem is tartjuk a kapcsolatot férjem szüleivel annyira kihúzták már a gyufát. Amikor terhes voltam sajnos férjem nem tudott eljönni velem egy sima ultrahangra sem mert dolgoznia kellett. Így leszerveztem egy megfelelő időpontban egy 4d uht, ahova szépen végre kettesben a férjemmel el tudtunk menni. Nem az első ultrahangon volt és nem is az utolsó. De azt az egyet kettesben szerettük volna. Na ne tudd meg milyen balhé lett belőle mikor utána vittük anyósnak az ultrahangon készült felvételt meg képeket ajándékba, hogy őt nem hívtuk meg oda! Lényegtelen hogy amúgy vele is voltunk előtte is, meg ezután is, és csak egy k*rba alkalmat akartunk a férjemmel közösen nagyszülők nélkül, akkor is kicsapta a balhét. Azt hitte azt a gyereket kifejezetten neki szülöm és neki minden pillanatban ott KELL lennie. Amúgy ez csak egy kirívó eset, sok más is volt ami végül oda vezetett hogy férjem annyira megelégelte a viselkedését hogy azóta szóba se áll velük. (na nem mintha ők annyira keresnék a kapcsolatot azóta). Utolsó előtti csepp volt a pohárban amikor azt mondta férjemre hogy taknyos gyerek és szemtelenkedik vele :D (közel a 30hoz, házas, gyereke van, dolgozik és külön lakott, mindezt csak azért kapta a fejéhez mert ellent mert mondani az anyjának és ez nem tetszett anyukának :D)
2019. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

B@@@@@sssszzzaaaaa meg! Ezt nem hiszem el... Ilyen nincsen !!!!! :( Mi ez ?


Komolyan 2 kezem osszeteszem.. Anyosomekkal parom tartja X par naponta 1 heten a kapcsolatot..en megyek 3 havonta de nekem eleg annyi...-.- ugyanis. Ez egy piti dolog de sok ilyen sz@r volt h: Anyos adott 1 oblitot amit amugy ok is csak kaptak xD (adott mast is ami viszont eleg jo azert) de volt ez az ominozus friss levendula illatu oblito. Odaadta a paromnak kozbe szolt neki ha mar en soha nem megyek mert ez meg az akk o kuldi hasznaljuk el. Ok. Megszagoltam borzalmas. Irtam neki chaten h koszonom en is de legkozelebb had szagoljam meg elotte h biztos en is szeretnem e es h koszi. Tudod mi volt? 2 napra ra vmi segitseg miatt hivta parom h mittomen mit hozzon mar fel. Volt 2 db papirzsebkendo meretu csomag..azzal az indokkal..h elmondhassa neki h EN milyen serto vagyok. Na most kionthettem volna..de akkor onnantol nincs megallas.. parom nem engedi kionteni de nem muszaj azzal mosnunk..viszont budos !! Es volt meg ilyen huzasa. Megmondtam h XY dolog nem tetszik ne csinalja. Szemembe : jol van ertelek amugy stb sziasztok puszii stb stb. Hatam mogott: "en probalok ledves lenni fiam de a baratnod akivel X sok eve vagy folyton megsert.." Kesz nekem ez nem hianyzik. Leoffoltam.. Minimalis apro tiszteletet megadom de telibesz#rom h odamenjek.. Majd parom : igy h akarsz a csaladom tagja lenni..

2019. jún. 18. 00:02
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsó kommented alapján: az anyósod tényleg próbál kedves lenni, és valóban bunkózol vele. Szerintem ő is jobban jár, ha minél kevesebbet találkoztok.
2019. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jaa.. valoszinuleg az teljes mertekben rendben van,hogy a hatam mogott a paromnak azt mondogatta milyen rosszul esett neki XX dolog,de elottem azt mondta h minden oke erti kedvel sziasztok puszi. Neked se esne jol ha a hatad mogott mondja ki a bajat..


Igen! Van joszandek benne! De az illedelmesen elfogadni majd kidobni-n kivuk nem sok mas opcio van..budos az oblito. Ez csak egy piti dolog !! Mas is megkoszonte volna csak max kidobja..

2019. jún. 18. 08:31
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem mamám ilyen.

Én 12 órázok, rendszertelen beosztásban, párom 3 műszakban van. De menjünk már el hozzá vagy 2 naponta..

Egymással alig tudunk időt tölteni. Inkább kettesben akarnánk mi is programot.

Ha azt mondjuk, hogy nem tudunk menni, ő se érti meg...

Sajnos ez van. Hiába magyarázod el a dolgokat..

2019. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De, tenyleg nem erti meg ? Ez szornyu.
2019. jún. 18. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!