Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A jövendőbeli apósom mindenbe...

A jövendőbeli apósom mindenbe beleköt és nem tetszik neki amit csinálunk?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok párom 23 éves. Én még tanulok jövőre végzem, párom dolgozik, egyébként 4 szakmája van neki. Ha végzem a sulival szeretnénk elköltözni messzebbre, pénzt gyűjteni, családot alapítani. Engem az zavar, hogy mi akarmibe belekezdünk mindig azzal jön, hogy az nekünk nem fog sikerülni. Annyira rosszindulatú, és negatív, hogy az hihetetlen :( attól, hogy ő neki soha nem voltak tervei, meg soha semmi nem jött össze neki, attól nekünk még összejöhet úgy gondolom. Amúgy ő annyira régimódi, hogy semmit nem tud elintézni, mindenhez párom kell...nem tud egyedül utazni 5 km-t, hogy ruhát vegyen magának pedig csak 55 éves, semmi baja, egyszerűen buta már bocsánat. Párom azt mondja ne foglalkozzak vele, de ez nekem nem megy :( érzékeny vagyok és nagyon bánt engem az apja, hogy így lenézi az embert. Mindent meg tud magyarázni és buta érvei vannak. Ti mit tennétek a helyemben?
2019. jún. 23. 06:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a pajtidnak van igaza, engedd el.

Ha ő képes rá, neked is képesnek kéne lenned.

2019. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Például?
2019. jún. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Pedig gyakorold az elengedést, mert apósod nem fog változni. Az enyém is ilyen, már ha rá gondolok ideges leszek. Nem rosszindulatú, de kő egyszerű és ehhez nem bír csendben maradni egy percre sem, csak mondogatja az "okosságait" meg a haszontalan jótanácsait... Próbálom magamban mantrázni, hogy nem rosszindulatból csinálja, végülis nem ártani akar nekünk, csak szimplán nem érti a világot maga körül és a sajátjában él.

Illetve ami egész hatékony az az, hogy kb pont olyan távolságba és irányba költöztünk, hogy ne legyen kedve csak úgy erre járni akármikor (25 km).

Sajnos a család része, ezt el kell fogadnod, szóval szorítsd össze a fogad, ha ezzel a fiúval akarsz maradni (én 11 éve ezt teszem).

2019. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Én tipliznék a helyedben.
2019. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Apósnál laktok?
2019. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem nála lakunk.
2019. jún. 23. 07:45
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Vannak ilyen emberek. Bizonyára a jövőben még rosszabb lesz vele a kapcsolatod. Nem igazán lehet semmit sem tenni vele.

Én minden esetre azt tanácsolnám, hogy ne hagyd magad,mond el, amit gondolsz.

Ha csak úgy elengeded a témát, akkor csak rosszabb lesz.

2019. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonymousreview60 ***** válasza:
31%

Megmondom mit érdemes csinálni: Távolságtartás, távolságtartás, távolságtartás.

Megmondom én mit tennék: Ellentmondanék neki. Ellentmondana nekem. Ellentmondanék neki. Ellentmondana nekem. Elküldeném a búsba. Elhúznék a francba.

2019. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Füleden be, füleden ki, ha hosszútávra tervezel a sráccal!

De tényleg! Gyakorold, hogy meg sem hallod!

2019. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehetőleg távolabbra költözzetek. Tartsatok távolságot vele, és főleg hírzárlatot.
2019. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!