Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok a férjed szülei ott...

Nálatok a férjed szülei ott voltak amikor szültetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnének ott lenni, de én még a gondolattól is kiborulok. Mindenféleképpen apás szülés lesz.(ehez én is meg a férjem is ragaszkodik) A szüleim lesznek a "váróteremben", szülés után egyből bejöjjenek.(Azért,mert nagyon erős kötelék van köztünk) Viszont anyósomékkal nem volt sose jó kapcsolatom. Érzem csak hátráltatnának idegesítenének közben. Nem tudnék úgy nyugodtan szülni,hogy tudom, hogy kint várják, hogy na megvagytok már végre??Ez tényleg ekkora illetlenség?
2019. júl. 5. 13:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
46%

Mármint úgy értették hogy, bent a szülő szobában..??

szerintem mondd meg nekik érthetően hogy ez csak rád és a férjedre tartozik, nem szeretnéd hogy bárki más bent legyen. (nyilván a kórházi dolgozókon kívül)

2019. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 A kérdező kommentje:
Nem a szülőszobában hanem a helyszínen. Viszont szülés után egyből bejönnének. Nekem ez nagyon nem. Én nagyon nem szeretném. Nagyon feszélyezve lennék, nehezebben menne tudom magamról. Másnap jöhetnek csak aznap ne.
2019. júl. 5. 13:30
 3/89 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

De ha anyáék ott lehetnek a váróban, a férjed szülei meg nem, az igencsak durva. Nekik is az unokájuk.

2019. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
60%

Ott hat..hogy a rosseb egye meg -.-

Az egesz elmenyt elrontotta.. Korulotte forgott minden,csupan mert ott dolgozott es jajjj hat szuletik az unokaja.. Es utaltam mert senki nem vette figyelembe,hogy ok elsosorban az en babaim lennenek..

2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is és a férjemnek is a váróteremben voltak a szüleink.

Hogy képzeled, hogy kitiltod onnan a férjed szüleit, a tieid meg ott lehetnek?

Nekik ugyanúgy az unokájuk, mint anyádéknak

Nyilvános hely, az megy oda aki akar, akár ezer idegen is.

Veled komoly gondok vannak agyilag, nem csodálom, ha nem jó a kapcsolat!

2019. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
84%
Az apás szülésnél az apa van bent. Nem értem, mi értelme annak, hogy kint még 4 ember várakozzon (még ha nagyszülők is lesznek...). Ha megszületik a baba, szól a férjed, és bejöhetnek látogatni. Vagy ha ki vagy merülve, akkor majd másnap. Senki nem marad le semmiről, ha nem ül órákat, fél napokat a váróban.
2019. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
58%

nem igazán értem a problémád. aggódnak, izgulnak, kivancsiak..!

Miben hátráltatnának ha kint a váróban vannak?

2019. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy neked, hogy ki ül a kórházi folyosón?

Ha nem akarnának ott lenni, az lenne a baj!

Igaz, hogy a gyereket neked kell megszülni, de attól még az apai nagyszülők ugyanolyan nagyszülők mint a te szüleid!

Légy hálás, hogy olyan embert neveltek, aki neked kellett!

2019. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
42%

6!


Az az értelme, hogy ők varakozni szeretnenek. Nem tilos. A kimerultseg meg: semmit nem kell csinálnia, igy is ugy is csak fekszik majd. Nehogy már ne lehessen kibírni 5 percet, amíg minden nagyszülő gyorsan korberajongja az unokat.

2019. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
71%
Tuti nem akarnám, de nem csak anyósékat, senki mást se oda. A férjem oké, meg az orvosok, de senki más. Én tuti kiakadnék, ha ilyen helyzetben utána bejönnének és ott bájcsevegnének nagy boldogságban. Várjanak néhány napot, amikor már az ember otthon van, kipihente és összeszedte magát. Olyan intim dolog ez, a hideg is kiráz attól ha belegondolok hogy alul ömlik a vér belőlem, 10 perce foltoztak össze és a rokonság már az ágyam szélén ülve vigyorog nagy büszkén. Kényelmetlen, kínos pont ezért a sajár szüleimet se akarnám ott látni. Pár nap és otthon simán jöhetnek, azt kibírják. Én biztos megfogok mindenkit kérni, hogy tartsa ezt tiszteletben mert máskülönben számomra nagyon rossz érzés lenne. Szerintem ebben semmi bántó nincs.
2019. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!