Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most találkoztam először a...

Most találkoztam először a párom szüleivel és úgy érzem, hogy nem igazán kedvelnek, hogy tudnék közelebb kerülni hozzájuk?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom aki hazavitt bemutatni a szüleinek, 1 hónapja ismerjük egymást, de pár napja mondtuk csak ki, hogy együtt vagyunk.

Az anyukája nem volt túl beszédes, nem kérdezett semmit az apukája mesélt régi sztorikat, de úgy igazából nem volt túl sok kommunikáció. Lehet, hogy a korkülönbség zavarja őket? Én 19 éves lány vagyok a párom pedig 31 éves.

Mi a véleményetek a korkülönbségről? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Köszönöm előre is a válaszokat! 😊



#párkapcsolat #korkülönbség #anyós-apó viszony
2019. júl. 14. 21:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%

“Az anyukája nem volt túl beszédes, nem kérdezett semmit“

Mit kérdezett volna, hogy mennyit trollkodsz a Gyakorin? Cuki a kis pirulós smileyd 😊 tehettél volna többet is 😘😍🥰😚☺️

2019. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
44%

Írtad,hogy családja még nincs. Azt szabad tudni,hogy jelenleg hol lakik? A szüleivel,vagy már elköltözött onnan? Ezt azért kérdem,mert ha még ennyi idősen otthon lakik,akkor lehet a szüleinek nem is veled van gondjuk,hanem azzal,hogy a nagy fiúk még mindig nem találta meg azt a nőt,akivel gyorsan elköltözzön,és családot alapítson. Tudom,hogy ez így furcsán hangzik,de el tudom képzelni azt a szitut,mikor rágják otthon egy 31 éves férfi fülét,hogy mikor lesz már családod,erre ő hazaviszi egy nála sokkal fiatalabb lányt. De a válaszom csak abban az esetben állná meg a helyét,ha otthon lakik.

Köztem és a párom közt is van 11 év. Igaz,én 29 ő 40 volt,mikor összeköltöztünk. Előtte 10 évvel ismerkedtünk meg,és senki nem hitt a kapcsolatunkban. Ez a tíz év olyan volt szinte,hogy mindenki elkönyvelte,hogy mi csak ösdzejárogatunk mint két jóbarát. Volt koppanás mikor összeköltöztünk,de főleg mikor gyermekünk is lett. Szóval ha szeretitek egymást,akkor teljesen mindegy ki mennyi idős.

2019. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
Hatt... egy kicsit tényleg nagy a korkulombseg, de attol fuggetlenul ha szeretitek egymast, es normalis a parod,akkor nincs semmi gond:) ne akarjatok masoknak megfelelni, ha nemfogadjak el a szulok azt a lanyt akit a fiuk szeret, hat szard le elobb.utobb ugyis megbekelnek veled, első talalkozas a szulokkel nemhinnem h pezsgos koccintasal kene vegzodnie😂.. legy turelemmel es ezen neragodj ;)
2019. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%
" Különbség" bocsi mar almos vagyok🙄
2019. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom azt a 30-as férfit,aki egy 19 évessel kezd ki,agyilag éretlen bizonyára.Ő az első barátod aki hazavitt,de nem az utolsó.
2019. júl. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

A feleségem 13 évvel fiatalabb nálam. Igaz, 24 éves volt, amikor megismertem, másfél évre rá házasodtunk is, aztán hamar jött a baba is.

Igaz, azt mondta, 19 éves korában nem állt volna szóba velem.

A barátod szüleinek szerintem az a baja, hogy már biztosan szeretnék, hogy nősüljön a fiuk, és egy 19 éves lánnyal csak elpazarolja szerintük az idejét, amire én is kb 95 % esélyt látok.

Szóval, ha látni fogják, hogy komoly a dolog (lesz ebből a kapcsolatból unoka), akkor biztosan lelkesebbek lesznek.

2019. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%
" Sajnálom azt a 30-as férfit,aki egy 19 évessel kezd ki,agyilag éretlen bizonyára.Ő az első barátod aki hazavitt,de nem az utolsó." Nő vagyok, de nem értem miért akadnak ki az ilyeneken ennyire a nők. Van pár harmincas nőismerősöm, akiknél bármelyik 19 éves érettebb agyilag. És vannak érettebb felfogású 19 évesek is.
2019. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

#17


Hagyjuk már ezt az érettebb felfogású 19 évest. Egy normális értékekkel rendelkező, sikeres 30-as férfinek nincs miről tárgyalnia egy 19 évessel. Csak a sikertelen mama pici fiai csajoznak ebben a korosztályban mert a sajátjában mindenki tudja róla mekkora kretén.

2019. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de első alkalommal mit vársz?

Szerintem jópofa, hogy az "após" próbált sztorizgatni nála nyertél.


De ne várj többet, ebből még nem szűrheted le se te se ők, hogy bírnak-e maximum szimpátiára.


Egyébként nekem is most olyan kapcsolatom van, ahol 22 év korkülönbség van köztünk.

2019. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
20%

A a szülők is izgultak valamennyire.

Majd a harmadik, negyedik alkalommal, már nyitottabbak lesztek egymás felé.

Igen. 30 sőt 40 éves hölgyek urak között is van nem egy aki nem ér fel egy 19 évessel. Komolyságot véve.


Ha jól megértitek egymást igen is működhet a kapcsolatotok. Itt is írt már olyan akik közt több kor különbség is van. Szerintem majd mindenki személyesen is ismer olyat. Ráadásul több tíz éve együtt vannak.

Sok emberke írígy. Ne foglalkozz velük.

2019. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!