Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire várhatja el az...

Mennyire várhatja el az anyósom azt hogy én neki álljak főzni az ő konyhájában?

Figyelt kérdés
Párom édesanyja és nevelő apja azt feltételezte hogy nem tudok főzni, valamelyik nap oda került a sor hogy párommal neki kezdünk főzni ő ott hagyott hogy bizonyítsak nekik, ismeretlen konyhába, más-más főzési szokással, esetleg hibázással mert én is ember vagyok. Bizonyítanom kellene vagy elég ha a párom tudja hogy igen is tudok főzni?

2019. júl. 15. 19:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Mit szeretnél?
2019. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem értem azt sem hogy miért vagy minek kellene bizonyítanom másnak. Nem hogy örülne a párom hogy egyáltalán tudok főzni még azt is éléri hogy meg utáljak főzni.
2019. júl. 15. 19:28
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem, miért kellene? És ha nem tudnál akkor mi van?
2019. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
De ő már nagyon erőszakossá teszi ezt a dolgot. És hiába mondtam meg neki azt amit leirtam hepciaskodva lelépett
2019. júl. 15. 19:31
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Jóvan.
2019. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Nah meg az hogy másfél éve járok be az anyukájaekhoz hónaponta 1x vagyok náluk 2-3 napot és eléggé vissza húzódó vagyok, és páromnak az is baj hogy én nem beszélgetek a szüleivel.

1. Sosincs olyan téma amihez hozza tudok tenni. (folyton a munkásokról beszélnek akik az anyjánál dolgoznak)

2. Hozzám nagyon egyik sem szól természetesen ha kérdeznek válaszolok.

3.Hogyha beszélgetni is akarnék velük semmit nem tudnák nekik felhozni.

2019. júl. 15. 19:35
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Még valami?
2019. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Elfogytam.
2019. júl. 15. 19:39
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
Kinek mi köze van ahhoz, hogy hogyan főzöl? (a férjeden és a gyerekeiden kívül) Mert ha sz@rul is főzöl, ahhoz se lenne köze az anyósodnak. Nem kell semmit se bizonyítanod.
2019. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire sem várhatják el tőled. Majd főzöl nekik ha te akarsz. Egy idegen konyhában még a szemetest sem találja az ember. És nem olyan könnyű improvizál mi valamit, amihez nem is te vásárolták be, nem tudod milyen hozzávalók vannak készleten, stb. És milyen dolog ez már, hogy beraknak a konyhába, és otthagynak hogy szolgáló ki őket, meg bizonyíts?

Szörnyű, hogy még van aki itt tart, hogy egy nőt az alapján ítélnek meg, hogy mennyire “házias”.

2019. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!