Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez tenyleg baj, esetleg serto...

Ez tenyleg baj, esetleg serto lenne?

Figyelt kérdés
Parom 27F eves en 26N. Anyosom mikor kettesben maradtunk 5 percre megjegyezte h nem jarunk at minden vasarnap hozzajuk vagy enni vagy csak ott ulni hanem vegre munka stb utan kozos programokat csinalunk. 😱 Kulon elunk ketten 4 eve. Es h ez mar miota igy megy. Szoktunk menni en is szoktam oket udvozolni. Megnondtam anyosnak h ezen ne sertodjon meg nem akarjuk bantani erdekel h vannak DE nem tudunk minden Vasnap ott lenni 12kor. 😱😀 Meg mondjuk en se keszitettem csaladi ebedeket ugy 1x se visszagondolva de sajat csaladomnak se. Remelem ezen senki se ragodik. Valojaban serto,hogy kozosen fozunk kozos programok vannak kettesben stb es megyunk DE nem minden heten anyosekhoz ?? Ugy erzem pokol lenne mimdig ehhez igazitani az eletet h fixen es ha marpedig nem megyunk vege mindennek. Az en anyukam megerti orul ha megyunk de nem pattog ha nem.

2019. júl. 16. 17:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
* bocsanat. Telefonrol irtam ki
2019. júl. 16. 18:00
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Én járnék hozzá mindig a helyedben. Február 29-én.
2019. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Akkor menj,amikor nektek megfelelő. Én sem tudnám minden vasárnapi már másnál tölteni,ami úgy lenne beállítva mint valami kötelező program. Sőt,ha mindketten dolgoztok is,akkor anyósodnak azt is meg kellene értenie,hogy néhány hétvégét kettesben is jó tölteni. Ugyanakkor valahol megértem őt is. Gondolom az a típus,aki szereti ha rendszeresen összejár a család.
2019. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Én is így vagyok, mint a Te anyukád: örülök, ha jönnek a fiatalok, és megértem azt is, ha nem. Mi beszélgettünk is erről, kölcsönös a szeretet velük, viszont én abszolut megértem, hogy szükségük van hét végén minőségi időre, amit kettesben töltenek. Akár közös főzőcskével, akár sétálnak és ebédelnek valahol, egyáltalán, bármit csinálnak, igényük van rá.

Kérdező, szerintem nem mondtál semmi sértőt. A vasárnaponkénti menetrend szerű találkozás szerintem is túl sok lenne, pont magánéletre alig lenne időtök.

2019. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

26 évesen ilyen emojikat használva írsz?

Nem 16 akart az lenni?

2019. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Poenbol irtam h feloldjam a sajat feszkomat ezekkel a hangulatjelekkel. :)


Nah orulok h mas is igy latja! Megmondtam neki h hetente ez nem megy ertse meg.. ket hetente Sem, de ettol meg ugyanugy szeretjuk oket is.

2019. júl. 16. 18:35
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Mi sem megyünk minden hétvégén. Amíg élt az anyósom kb havi 1x mentünk.

Viszont én is meghivtam őket néha. Az, hogy 4 év alatt egyszer sem hívtad őket és láttad vendégül azért elég gáz

2019. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
* a kerdes nem poen! Csak a jelek
2019. júl. 16. 18:35
 9/23 A kérdező kommentje:
De miert nekem gaz? Parome a lakasunk fele de ha nem lenne igy is sztem ez nem az en "feladatom" nem? Meghivni oket. Igen atgondolva fura..h eddig nem tettuk.
2019. júl. 16. 18:37
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Mi az, felfelé korhatáros az emoji használat?
2019. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!