Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kedves Anyósok! Milyen idegesí...

Kedves Anyósok! Milyen idegesítő szokásai lehetnek egy menynek?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekelne. Ha egyáltalán van itt ilyen státuszú hölgy.

2019. júl. 19. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Az én anyósom számára pl az, hogy létezek :D amikor meg lett kérdezve, mi a baja velem, mondja meg, hogy min kell változtatnom, hogy elfogadjon, akkor csak hümmögött meg kummogatott :D egy értelmes szó nem hagyta el a száját.. Na?
2019. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Messze van még, hogy anyós legyek (4 hónapos a fiam), de egy dolog lenne, ami nem tetszene: ha nem szeretné a fiamat,boldogtalan lenne a menyem mellett.
2019. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok anyós csak meny,de szerintem én azzal tudom idegesiteni a kedves anyóst hogy semmit sem úgy és akkor csinálok mikor ő azt úgy gondolja.
2019. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Itt nem nagyon vannak anyósok, itt fiatalabb a korosztály, ritka, hogy 50+ osok válaszolgatnak...

Max a menyek tudnak neked úgy válaszolni, hogy az anyósuk szemszögéből ők milyenek lehetnek az alapján, amit visszatükröz nekik a viselkedése.

Én tudom, hogy az anyósom nem akart túlsúlyos feleséget a fiának, de hát a fia választott engem, nem ő. Szerinte lefogyhatnék. Anyós megszokta, hogy a családban mindenki vagy eredetileg gén-lottónyertes, vagy aki nem, az edz, diétázik, meg sanyargatja magát. Ezen kívül nem tetszik neki, hogy nincs diplomám. De nem igazán hat meg, mit akar, nem neki kell tetszenem, és ezt már neki is megmondtam.

Amúgy szerintem semmi baja nincs velem, jól elvagyunk, alapból egy csupaszív asszony, aki mindig őszinte és önzetlen. Csak nem túl tapintatos :)

2019. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Mi a bajom a menyemmel?
2019. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

Mi a bajom a menyemmel?


Nem tud meg mosogatni se. Nem kepes normalis etelekt fozni, csak dietes mukajakat. Folosleges dolgokra szorja penzt.Annyi konyhai felszerelese van hogy meg a boltba sincs annyi, de nem megy vele semmire mert nem tud fozni.A fiam meg mosogatogepet vett neki karacsonyra.

Az unokankat elrontja most kellene megismertetni az etelekkel de o csak azt meri adni amit az interneten olvas.

Nem tiszteli a hagyomanyokat. Az egy dolog hogy nem keresztelik meg az unokamat de meg disznot se vagnak.

2019. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Pofákat vág minden családi összejövetelen. Nem élünk egy országban, úgyhogy ebből nincs igazán sok.

mások gyerekemtől van unokám, na őt nem bírja eliselni. Nem kell szeretnie, foglakoznia vele, a lányomnak eszébe se jutna megkérni, hogy vigyázzon rá, de kb képtelen vele 1 szobában meglenni.

2019. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Az én menyem egy tünemény. Annyira szépen élnek, még egy hangos szót nem hallottam náluk, pedig a fiam nem egy könnyű ember. Mindig rend, tisztaság van náluk, minket maximálisan elfogad. Sajnos, engem nem szeretett az anyósom, eléggé megkeserítette az életünket. Anno elhatároztam, semmiben nem szeretnék rá hasonlítani. Soha nem megyek váratlanul hozzájuk, nem szólok a dolgaikba. Ha közös családi programot szeretnénk, általában előbb őt kérdezem meg, van-e idejük, kedvük. Sokszor vásárolok neki, nagyon szeretem. Ja, még valami. Nekünk anno minden vasárnap "kötelezően" menni kellett anyósomékhoz, és én nagyon nem éreztem ott jól magam. Ezért az elején letisztáztam, jöhetnek bármelyik hétvégén, ha akarnak, de "kényszerből" soha ne jöjjenek. Néha vesznek férjem szerint felesleges dolgokat, volt, hogy szóvá akarta tenni. de mindig lebeszéltem, ne szóljon bele, mit csinálnak, mit vesznek, az ő életük, hadd döntsenek ők. Felnőttek, nem gyerekek.
2019. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
19:49-es, olyan jó ezt olvasni :-) Ilyen rokonokat kívánok mindenkinek!
2019. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb esetben egy gondjuk szokott lenni az anyósoknak a menyükkel, mégpedig az, hogy lélegzik.
2019. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!