Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom nem hagyja hogy...

Az anyósom nem hagyja hogy magánéletünk legyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyósom velünk lakik mert a párom apja hamar meghalt. Egy éve vagyunk a párommal együtt, két hónapja költöztünk össze. Az anyósom nem akarja nekem átadni a háztartást, tipikusan azt hiszi mindent csak ő csinál a legjobban. Főzni sem igazán enged, mosni sem enged, sőt, amíg dolgozunk bejön a szobánkba, először csak ágyazni meg ruhákat hajtogatni. Azt azóta mindig minden nap megcsinálom, hátha nem jön már be. De pl egyszer aktus után este az agy mellett hagyta a párom a használt zsepit és hajnalban mentünk dolgozni. Délutánra eltűnt. Nekem ez kellemetlen. Nyaralni is jön velünk, egyszerűen nem hagy nekünk életet és azt mondta nyaralás alatt ne szexelünk, ugyanis jön velünk a párom 4 éves kislánya, aki az előző kapcsolatából született. De nem velünk egy ágyban fog aludni. Ezen én nagyon kiakadtam hogy gondolja hogy ebbe beleszól, párom is ki volt akadva ő is hiába próbálja kordában tartani az anyját, nem megy neki. Viszont úgy érzem hogy ez hosszú távon nem fog működni.
2019. júl. 19. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Növesszen tököd a párod, mert így nem sok jövőt jósolok nektek. Legelőször csak ti KETTEN széprn albérletbe mentek. A második lépés pedig sorban leszarni, amit a mama mond. Ne legyetek tutyimutyik. Főleg a párodnak kell a sarkára állni.
2019. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Miért, a kedves anyuka nem tud járni, ágyhoz van kötve? Nem? Akkor lakjon egyedül, semmi keresnivaló nincs veletek. Vagy ha a kedves párod ennyire anyuci pici fia, akkor fogadj meg egy jó tanácsot és pucolj el onnan, de gyorsan. A házból is és a párod életéből is.
2019. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem mi lakunk nála, hanem fordítva. A párom házában lakik az anyós. Nem tervezünk elhagyni a saját házát. A párom folyamatosan rászól de az anyósom olyankor olyan mint aki meg se hallja.
2019. júl. 19. 15:42
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez bizony hosszútávon valóban nem fog működni, mint ahogy másoknál sem működött. Lehet, hogy maminak kéne... nem írom le, mert kimoderálnak.
2019. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Ajànljàtok fel, hogy beveszitek harmadiknak és a reakció függvènyèben elèg jók a lehetőségeitek.
2019. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Tartok töle hogy az elözö kapcsolat megszakaddáshoz is lehet némi kööze. Még hogy föz, az tulajdonképp kedvességnek is veheted, de a többi azért belemászás az intimszférátokba. Párodnaak kéne ezt kezelni de inkáább ugy mondom, kellett volna. Úgy 15-20 évesen. Próbálj meg besszélni vele, akár az se lenne baj ha pszichologus segitségét venné igénybe ahhoz h ezt a függöviszonyt normalizáljaa.
2019. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%

" Főzni sem igazán enged, mosni sem enged, sőt, amíg dolgozunk bejön a szobánkba, először csak ágyazni meg ruhákat hajtogatni."

Örülj neki, ingyen cseléd.

2019. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%
Eleve nem kellett volna odafogadni anyóst, ha egyébként önellátó. Ezért mondtam, ha a kedves párod ezt nem fogja fel, hogy nektek is egyedül kell laknotok és anyósnak is, akkor komolyan menekülj az ilyen pasitól!
2019. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős a helyzet. Szinten nálunk lakik anyos. Anno én költöztem ide. Nem tudta elfogadni a helyzetet. Nonstop a nappaliban ült, így ha nem akartam vele lenni, márpedig nem akartam, akkor a hálószobában kuksolhattam. Főzött, mosott, rendezkedett, semmi sem volt neki úgy jó, ahogy én csináltam. Öt évig bírtam, ugy ahogy. Akkor úgy döntöttem, elég volt. Mondtam a férjemnek, három lehetőség közül valaszthat: anyós elköltözik, anyós a külön szintre költözik és nem szól bele többet semmibe, nem nyúl többet semmihez, vagy én költözöm. A második valósult meg.
2019. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Metionin ***** válasza:
77%
Nem kell vele együtt lakni. Anyós költözzön el.
2019. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!