Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Továbbra is tegezzem az...

Továbbra is tegezzem az anyósomat?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve ajánlotta fel, hogy tegeződjünk. Fél éve elkezdett folyamatosan romlani a kapcsolatunk, ma már alig beszélünk egymással, annak is mindig veszekedés a vége.

Ilyen esetben tegezzem továbbra is? Kezdjem el ismét magázni vagy meg kell várni míg ő mondja, hogy ne tegezzem?


2019. júl. 23. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tegezd, ha felajánlotta. Attól, hogy nem vagytok jóban, még nem kell bunkónak lenni.
2019. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
11%
Az anyós, vagy az após tegezése soha nem vezet jóra! A három lépés......!!!!! (Persze ritka kivételek, azért vannak!)
2019. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegezd tovább. Amúgy nincs jelentősége.
2019. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy tegezd.

Az én lányaim volt barátjával tegeződtünk, a kapcsolatnak vége lett, de ha összefutunk utcán, természetes hogy tegezzenek tovább,köszönéskor.

Nem attól függ egy jó vagy rossz viszony, hogy tegeződnek vagy nem.Ha a felnőtt gyerekeim, unokáim engem tegeznek, hogy jönne az ki, ha a vejeim, menyeim meg magáznak? Eleve akkor ez azt jelenti, őket nem fogadom be,ők nem részei a családnak.És jönnének a konfliktusok.Legyen mindenki egyenrangú.Ha tegez, akkor se legyen tiszteletlen velem.Tehát mi a különbség? A magázás alárendelt viszony lenne és bizalmatlan viszony.A férjem és testvére anyósomékat tegezte, én meg egyedül soha, mert nem mondták.Unokák kiskoruktól tegezték őket.Szóval mindenki, csak én nem.Ez meg milyen dolog?Akkor megfogadtam, én ezt sose fogom csinálni.Nincs is gond, jó összetartó család vagyunk, szeretnek jönni a vejeim, menyeim is.Nem szólunk az életükbe.

2019. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tegeződés egy életre szól.
2019. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mitől romlott meg a tegezőviszony?

Tegeződve könnyebb közvetlenebb egy probléma feltárása.

A magázódás távolságtartásra jó elsősorban idegenekkel és azokkal szemben akik nem ismerik saját határait.

Remélem visszaköszön hozzátok az anyós-meny jó viszony.

2019. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hittem sértő ilyen esetben tegezni a másikat, de ezek szerint tévedtem. Akkor marad minden így.
2019. júl. 23. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet valakinek úgy is mondani, hogy maga hülye, meg úgy is, hogy te hülye. A lényeg a hülyén van, nem azon, hogy tegező vagy magázó módban mondták. Lehet valakit tisztelni tegező viszonyban is, meg lehet tiszteletlenül beszélni vele magázó módban is.

Szükségtelen átváltanod magázó viszonyba. Ha egyszer valakit tegeztél már, akkor nem kell visszamenni magázó módba.

2019. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az lenne sértő, ha visszatérnél a magázásra.
2019. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Meg szep hogy tegezd.Nem mindegy hogy maga boszorkany vagy te boszorkany 😅 mas a hangsuly is 😅
2019. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!