Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találjam meg a féltestvérem?

Hogy találjam meg a féltestvérem?

Figyelt kérdés

Apum már nagyom régen meghalt, nem ismertem sajnos és úgy tudom 3 felesége volt egymás után és anyum volt a második. Az előző házasságából elvileg született egy másik lánya. Őt szeretném megtalálni. Nem tudok róla semmit csak a közös apánk adatait. Van esély, hogy megtalálom?

18/L



2019. nov. 6. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
neten nyomozgass,nyomozót fogadni ilyesmiket lehetne
2019. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyud nem tud besegíteni?
2019. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy hol élt apukád az elözö feleségével, akkor azt a települést, meg apukád vezetéknevét kerestesd, ha nem teljesen hétköznapi név.

Azt is be tudod valamennyire saccolni, mennyi idös lehet a testvéred, az anyukáddali házasságkötés idöpontjából meg az apa életkorából.

De arra azért készülj fel valamennyire, hogy ha netán meg is találnád, nem biztos, hogy akar veled bármi kapcsolatot is.

2019. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már facebookon is jelen vannak ilyen kereső posztok, pl az eltűnt emberekért-megoszthatod csoportban is szoktak ilyet közzé tenni.
2019. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Sajnos anya nem beszámítható.

Nem tudja már mikor kötöttek ők házasságot.

csak azt tudom hol halt meg apa és az akkori felesége 3 hónappal apa halála előtt hunyt el. Nevet nem tudok:(

2019. nov. 7. 07:15
 6/12 anonim ***** válasza:

MI a vezetéknevetek? Egy gyakori név, vagy inkább ritkább?

Hol próbálkoztál eddig?

A különbözö közösségi oldalakon megkeresheted az azonos vezeténevü embereket, úgy van esélyed, hogy köztük lesz a testvéred is.

Emellett anyukád rokonainál is kérdezösködhetsz, föleg az idösebbek biztos tudnak egy csomó mindent, föleg, ha csak mesélteted öket.

De ha gondolod, privátban irhatsz, akkor konkrétabban tudunk beszélni a témáról.

2019. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2019. nov. 7. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarok sz*mét lenni, de szerintem felesleges keresned. Ha meg akart volna ő találni téged, már megtette volna.

Néha idegenekkel több közös lehet bennetek, mint a családtagokkal. Szóval inkább ismerkedj, azt ajánlom.

2019. nov. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem akarok sz*mét lenni, de szerintem felesleges keresned. Ha meg akart volna ő találni téged, már megtette volna."


Ez nem feltétlen igaz.

Egyrészt nem biztos, hogy a kérdezö féltestvére egyáltanán tud a kérdezö létezéséröl, másrészt neki ugyanúgy nehézségei lennének a megkereséssel, harmadszor meg (amennyiben tud a kérdezöröl) lehet, hogy ö is úgy gondolja, a kérdezönek kellene megkeresnie, ha akar vele kapcsolatot.

2019. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, akikkel nagyon szoros a kapcsolatom. Valóban nem tud rólam, mert mikor én születtem már nem tartotta apával a kapcsolatot.
2019. dec. 1. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!