Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek erről a...

Regina Horváth kérdése:

Mi a véleményetek erről a kisgyermek szájba csókolás dologról? Én a gyermek édesanyja nem hagyom az apósomék pedig gyűlölnek érte. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 15:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Hogy teljesen undorító! Ráadásul én ezt már kb a gyermekbántalmazás kategóriába sorolom. A gyerek még kicsi nem tud önálló döntéseket hozni. Ugyan ki az a felnőtt aki felnőttként szájon csókolja a nagyszüleit? Akkor gyerekként miért lenne ez jó?
2019. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy sok családban normális dolog szájon csókolni a gyerekeket. Nálunk sosem volt az, elég beteg dolognak tartom. Egy gyereknek semmi szüksége a nagypapa/nagymama szájában lévő baktériumokra (még akkor is vannak, ha tiszta, higiéniára ügyelő emberek). Puszilgassák egymást szájon.
2019. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Végre egy normális gondolkodású ember. És nem csak az apósomék. A párom testvérei és családtagjai akik jöttek sorba látogatóba... A kicsit 3 hétig hordtam orvoshoz olyan beteg volt tőlük és úgy tettek azért mert fürdettem minden nap Meg ilyenek.
2019. dec. 10. 15:33
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Engem anyám kiskoromban szájon puszilgatott, sőt, a családtagjaim elbeszélése alapján még ennél undorítóbb dolgokat is csinált velem (pl. megrágta a kaját, amit én nem tudtam, aztán a köpetét megetette velem....), de még ennek ellenére is gusztustalan és beteges dolognak tartom.
2019. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Én abszolút illetlennek és undorítónak tartom. Tól sok olyan babáról hallottam, aki herpeszvírus miatt küzdött az életéért, mert a drága rokonok összecsókolgatták.. Legszívesebben az összes ilyet szájon vágnám.
2019. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo! Miert hagytad, hogy szajon puszilgassak a gyereket?! Rogton szolni kellett volna!

Szerintem is undorito, ilyen szempontbol szerencsere normalisak a szuleim!

2019. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem tartom normális dolognak.
2019. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem hagytam, sajnos tűrnöm kellet mert az apósom kényszerített... De mikor a talpamra álltam és azt mondtam el megyek a kicsivel együtt (sajnos együtt élünk) akkor meg ijedtek és azt hittem le álltak se mikor a kicsi a kezemben volt és úgy csókolta szájba, el tiltottam tőlük a gyereket. Sajnos erre kényszerültem. Láthatják de nem adom ida.
2019. dec. 10. 15:43
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Öt unokám van. Soha nem pusziltam szájon egyiket sem. Sőt puszit csak a fejükre szoktam adni. Ők sem puszilgatják az öreg arcbőrömet. Az ölelés is nagyon szeretetteljes lehet! Mi így imádjuk egymást az unokákkal!
2019. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális dolog, sőt, undorító.

Szájon csókolni valakit mást kell, hogy jelentsen( majd később, amikor eljön az ideje).

2019. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!