Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám eldobott amikor kicsi...

Anyám eldobott amikor kicsi voltam, apámat pedig egyáltalán nem ismerem, csak annyit tudok róla, hogy osztrák állampolgár. 26 éves vagyok, van esélyem, hogy egyáltalán megtaláljam/ megismerjem valaha is? Van olyan hely ahol tudnak ebben segíteni?

Figyelt kérdés

A Nagyszüleim idősek, ők anyám szülei,és ők neveltek fel egészen pici baba korom óta.Rájuk sajnos nem tudok számítani, mert idősek és betegek, én viselem gondjukat ahogy tudom.

Viszont nagyon szeretném életemben megismerni apámat, hogy az ő szemszögéből is halljam a történteket ne csak anyáméból, aki egy évben jó ha 2 alkalommal keres meg engem..


2020. ápr. 7. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

mit tudsz róla?

név, születési idő legalább megvan?

2020. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Először is szeretném elismerésemet kifejezni, amiért ilyen fiatalon sem menekülsz el a rád háruló gond, a nevelőszüleid gondozása elől!

Ha a születési anyakönyvi kivonatodban szerepel a vér szerinti apukád neve, ennek alapján a Vöröskereszt talán segíthet megkeresni őt. Tudnod kell, akár nem találja, akár apukád nem kíván veled megismerkedni, ugyanazt a választ fogod kapni: a keresés eredménytelen volt.

Esetleg mégis próbáld a nagyszüleidet, más rokonaidat, ha lehet, az akkori szomszédokat kérdezgetni, hátha megtudsz valamit, és ez közelebb vihet a célodhoz.

Megértem, hogy rettentő erős benned a vágy az igazság megismerése iránt, de picit nézd a másik fél szemével is: meglehet, hogy a vér szerinti apukád nem is tud rólad, van már családja, huszonéves gyerekei, társadalmi kapcsolatai, ahova esetleg nagyon nehezen lehet bevezetni egy eddig hírből sem ismert utódot!

De persze az is lehet, hogy tárt karokkal fogadna.

Ha nem próbálkozol, sosem tudod meg, hajrá, sok sikert kívánok!

2020. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A Vöröskereszt segíthet, de nagyon ne álmodozz. Apád - ha maga nem keres - valószínűleg úgy fogja majd fel az egészet, hogy te csak megfejni akarod és a révén jobb munkát kapni. De azért csak próbálkozz - néha vannak egészen jó kivételek és jó fej emberek. Néha.
2020. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Anyádat kérdd meg, hogy árulja el a nevét, meg bármilyen infot, amit tud. Úgy könnyebben el tudsz indulni! Sok sikert kívánok, remélem megtalálod!
2020. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Mi van beírva a születési anyakönyvedbe?
2020. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!