Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Valaki ismeri annak a csomagna...

Valaki ismeri annak a csomagnak/terméknek a nevét ami saját magunkról nemzetiséget (hany %) meg csaladfát küld. Nem tudom megfogalmazni. Aki ismer ilyet kerlek irjon hogy mi annak a neve jogy lehet felkeresni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a MyHeritage-re gondoltál. Én még nem próbáltam, de úgy tudom családfát nem küldenek hozzá.
2020. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Sok van, de talán a 23andMe a legismertebb.
2020. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg ennyire népszerűek ezek az átverések?
2020. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan egyik sincs, amelyik családfát küld, mert a családfakutatás egy külön műfaj, ami a kidolgozottságtól, terjedelemtől függően százezrek, de milliós tétel is lehet.

A DNS alapján történő etnikummeghatározást már többen végzik, de hogy mennyire valós, arra nincs bizonyíték, mert nincs kontrollod. Kivéve, ha egy másikkal is megcsináltatod (jó pénzért). Utána ha eltérő az eredmény, minek alapján döntöd el melyik a valós?

Lehet, hogy egyik sem!:)

2020. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Pár százaléknyit biztos téved, volt egy hármasikrek, akik külön-külön küldték be, és pár százaléknyi eltérés volt köztük.
2020. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
2020. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
33%
Ezek mind átbaszósak.
2020. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!