Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagymamám testvérének az...

Nagymamám testvérének az unokája nekem ki? Másod unoka testvérem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nagyim szerint a legközelebbiek: anyám, apám, nagymama, nagypapa, meg apamnak a és anyámnak edes testvére aki a nagy nénim és nagy bácsim. De pl azt mondta hogy az ő testvére (nagyi testvére) az már csak nagy-nagy bácsi vagy nagy-nagy néni ahhoz nekem már semmi közöm, annak a gyerekei (nagyi testvérének gyerekei) anyámmal első unoka testvére , annak a gyereke pedig velem második , én szeretem őket de nagyi mondta ne járjak oda mert masodunoka testverhez már semmi közöm, stb..... persze nagyim sajnos nincs joba meg a testvéreivel sem
2020. dec. 2. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másodunokatesó, és oda jársz, ahova akarsz. Anyai nagymamám oldaláról ismerem a másodunokatesóimat, bár össze gyerekkorom óta nem járunk.
2020. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másod-unokatestvéred.
2020. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyádnak NULLA joga van beleszólni az életedbe, és meghatározni, hogy hányad fokú rokonnal tarthatod a kapcsolatot.


Engedd el a füled mellett - és tegyél a szíved szerint...


NÁlunk még harmadfokú unokatesókkal is van kapcsolat.

2020. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne járhatnál oda, hisz felnőtt ember vagy... Amúgy meg valamennyire rokon, de ha idegen lenne, akkor is barátkozhatnál vele.
2020. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Másodunokatestvér az, amikor 2 dédszülő közös. (Az első közös pontot szokás nézni)


[link]


Amúgy nekem 2 másodunokatestvérem az osztálytársam is volt 4 évig. :D

2020. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. A nagymamád testvére a nagy-nagynénéd, az unokája másod unokatestvér, a dédanyád testvére dédnagynénéd és az unokája harmad unokatestvéred, és így tovább.
2020. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!