Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Valaki Rábapordányból? Segítsé...

Valaki Rábapordányból? Segítségre lenne szükségem a családfakutatásban!

Figyelt kérdés
Én magam Rábapordánytól kicsit messze élek, és mostanában sajnos nem lesz lehetőségem eljutni a községbe. Ezért szeretnék megkérni egy vállalkozó szellemű egyént, hogy amennyiben nem okozna gondot, a temetőben felkeresné egy bizonyos Tóth Józsefné/Tálos Mária sírját, akinek sem születési, sem elhalálozási dátumát nem tudom, de biztosra tudom, hogy a község temetőjében nyugszik. Bár kevés esélyt látok rá, de amennyiben mégis akadna valaki, aki hajlandó nekem ebben segíteni, és a dátumok közlése mellett egy a sírról készült képet is elküldeni nekem, úgy kérem, írjon! Óriási segítség lenne!
2010. aug. 18. 16:14
 1/1 tarnai válasza:
lakott ott egy szőke csaj pordányban, ma 40 körül lehet, nem emlékszem a nevére, de isteni volt az ágyban. NEm tud valaki segíteni? megkeresném. Köszönöm!
2015. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!