Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan tudom kideríteni, hogy...

Honnan tudom kideríteni, hogy roma vagyok-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne ennek utánajárni azon kívül, hogy megkérdezem a szüleimet, mert ők sem tudják.

Apukám része érdekel főként, nagymamám vezetékneve Lakatos, apukám testvérének a bőrszíne is sötét, előfordult többször is, hogy roma származású asszonynak nézték, illetve apukámnak is sötétebb a bőre, főleg nyáron.


Köszönöm, ha tudtok benne segíteni!



2021. márc. 21. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
"apukámnak is sötétebb a bőre, főleg nyáron." Hallottál már arról a jelenségről, hogy az emberek lebarnulnak?:D
2021. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Keresztanyámnak Édesapja Lakatos és teljesen Magyar,viszont keresztanyám anyai részről viszont roma,ezért barnább bőre gondolom.
2021. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

csaladfa kutato honlapokon esetleg


anyakonyvi kivonatokat lehetne keresni

2021. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el családfát kutatni. Facebookon sok oldalt van, ami ezzel foglalkozik, valamit a familysearch.org oldalon. Regisztrálni kell, de ingyenes
2021. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy apukád azért hallgatta el előtted, ha az, mert nem akarja vállalni. Akkor pedig csak kellemetlenséget okoznál neki.

Genetikai teszt mutatná ki biztosan. De lehet, hogy elcserélik a mintákat, ahogy műtétre váró betegeket is elcseréltek már.

Az vagy, aminek vallod magad. Ergo én nem foglalkoznék vele.

2021. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos név nem számít semmit, a nyári barnaság sem, de a nagynénédet lehet hogy azért nézik cigánynak mert ​van benne.

Ezt lehet látni a vonásokból bőrszíntől függetlenül. Plusz családi fényképek ha vannak idősebb emberekről akkor abból is meg lehet látni mert jellemző vonásaik vannak. Esetleg családfakutatás, ha valaki cigánynak vallotta magát korábban talán kiderül.

2021. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!