Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megtudhatnék róla többet?

Megtudhatnék róla többet?

Figyelt kérdés

Elhunyt édesanyám , aki örökbefogadás útján került nagyszüleimhez mesélte egyszer, hogy az ő édesanyja meglátogatta őt örökbeadás után jó néhány évvel ,hogy 'visszakérje' , nem sok sikerrel . Anyagi okok miatt volt erre szükség (elvileg, de amúgy rossz híre volt a nőnek) még kisgyermek korában. Úgy mesélte , több családnál is volt.

Nem találtam róla papírt, nem tudom az egykori vezeték nevét. Kideríthető így akármi is az édesnagymamámról, esetleg még élő rokonságról, hogy csak édesanyám keresztneve, szül.hely, dátum van meg?

Ő hogyan lálhatta meg az új családjánál, erre tudtommal van szabály?



2021. ápr. 2. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Gyámügyet kérdezd meg.
2021. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Vannak családfa kutatók,szerintem ők tudnak segiteni,persze nem ingyen.
2021. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Utolsóval értek egyet, és ha tudod, hogy anyukád esetleg melyik árvaházban volt elhelyezve, ha volt egyáltalán, oda még elmehetsz, ott talán megtudsz valamit.
2021. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!