Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Rompos milyen eredetű...

A Rompos milyen eredetű családnév?

Figyelt kérdés
Ritka névnek számít? Mert én ritkán hallottam ilyen nevű emberekről.
2021. ápr. 9. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigó
2021. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az oké, de az is érdekelt volna, hogy mit jelent?
2021. ápr. 9. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:

A Lomposból jön, annak az elferdített változata.

Persze, a többi embernek is van lomposa, úgyhogy valami nevezetest kellett csinálnia azzal, hogy pont arról nevezték el.

Mittudomén, talán a háziállatokba is mindig bele akarta verni a lompost vagy ilyenek:P

2021. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 Nem tudom miért írsz ilyen hülyeségeket.

Nem hasraütésszerű agymenéseket várok, hanem forrásokkal alátámasztott információt. Azt biztosan nem találtál, mert sehol nem lejegyzett név ez, mintha soha senki nem ismerte volna. Pedig a google kereső szerint létezik pár személy, aki ezt a nevet viseli. Mivel hogy ritka, és számomra teljesen ismeretlen, ezért érdekelne valami normális válasz. Egy értelmes embertől.

2021. ápr. 11. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó, hát ha ennyire agyra gyúrt cigány vagy, akkor nem tudok segíteni ;) A bajtársaid jó részének elég lett volna ez ;)

De egyébként, ha ezt dícséretként elfogadod egy nem cigánytól, helyes, csak így tovább, jó látni, hogy ilyenek is vannak ;)

2021. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 Nem vagyok cigány, ez nem az én nevem, nem is ismerek ilyen nevű embert. Te viszont egy végtelenül primítív jószág vagy. Megnyilvánulásod alapján azon sem csodálkoznék, ha az lennél.
2021. ápr. 11. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Most az vagyok, vagy az lennék..?

Logika kedves "barátom", az úgy látom, hog, azért nem megy kitűnően.

Egyébként pedig nem hiszem, hogy nekem kéne szégyellnem bármiért, kezdve általános iskolai "élményeimtől" kezdve, mikor a kisebbségi takarítónő gyereke, akivel együtt játszottam az udvaron, nemes egyszerűséggel leköpött. Aztán a cigány osztálytársamat az egész osztály előtt kellett tetvetleníteni, ott visított, aztán meg mindig hazaszökött szünetben.

A többi, amit hallottam meg azóta is olvasok-hallok, már csak erre rakódik.

Szóval engem nem kellett kondícionálni semmire, nem is tették otthon, egyszerűen magamtól felismertem, hogy mi a helyzet Magyarországon. Azóta ez csak fokozódott, persze a származást nem szabad kiírni, mert izé...

TE vagy az, aki azt szeretné, hogy ezt a valós helyzetet szőnyeg alá söpörjék, elkendőzzék, mikkr ez egy valós probléma. És így biztos nem is fog megoldódni soha, csak a gyűlölet nő.

2021. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 Sajnállak. Értem, hogy üldöznek a démonjaid. Látom, hogy mentálisan nincs veled minden rendben. Mindezek miatt jobbulást kívánok neked szeretettel.

Viszont a válaszaidnak semmi köze a kérdésemhez, és ha nem haragszol, nem érdekel az életed. Elhiszem, hogy a valóságban magányos vagy, talán a stílusod miatt nem akar veled senki beszélgetni. De erre nem az a megoldás, hogy teljesen oda nem illő kontextusban rázúdítod az életed nyomorát egy olyan kérdésre, ahol a kutya nem kíváncsi az összefüggéstelen szóf.sásodra. Megkérlek szépen ne írj ide többet, mert teljesen haszontalan az összes válaszod. Pedig ennek az oldalnak a lényege, hogy egy adott kérdésre hasznos választ adjanak a válaszolók. Ez nem beszélgetős fórum, vagy lelkisegély szolgálat.

2021. ápr. 11. 23:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Apád fszát, nem nyomorít engem senki, csak jó lenne, ha az antiszociális cigányokkal csinálnának valamit, és az akkor az egész társadalomnak jó lemne, akkor ilyen asszociációk se lennének velük szwmben úgy általában ;)

De ez valóban nem ennek a kérdésnek a témája, úgyhogy goodbye.

2021. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Paksi születésű embert ismerek ilyen vezetéknévvel
2022. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!