Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A MyHeritage-en miért nem ír...

A MyHeritage-en miért nem ír nekem semmi genetikai csoportot?

Figyelt kérdés

Felsorolja, hogy egy etnikumon belül milyen genetikai csoportok vannak de nem hoz ki semmi konkrétat nekem.😩

Olvastam az oldalon de nem igazán tiszta, hogy ingyenesen mindenki megkapja-e vagy csak az akinek van előfizetése


Egyébként akit érdekel az eredményem:

51,5% észak-és nyugat európai

28,1% balkáni

9,8% görög és dél olasz

7,8% balti

2,8% skandináv

(Félig sváb vagyok)



2021. ápr. 11. 22:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Ööö ezeket kapod és pont és már ez is elég konkrét a maga módján.
2021. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Mert miféle genetikai csoportot vártál? Ennél többet nem fogsz kapni.
2021. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mennyibe kerül a visszapostázása a mintának?
2021. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg pénzt dobtok ki a nesze-semmit fogd-meg jólért?
2021. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

4

Mire gondolsz?

2021. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
99%

Minek szól hozzá aki nem tudja mi ez? :D

Nem kell külön semmit sem fizetni, hogy genetikai csoportokba soroljon. Az etnikai becslésed szimplán a DNS mintád alapján rakják össze, a genetikai csoportokat olyan emberek DNS egyezései alapján alkották meg akik egy régióból származtak és egyedi, rájuk jellemző DNS szakaszokkal rendelkeznek.

Ha nem illesz be egyik csoportba sem akkor nem jelenik meg genetikai csoport. De ha most kaptad meg az eredményeid, lehet az később frissül, ezt nem tudom. Viszont ahogy nő az adatbázisuk lehet a jövőben lesznek emberek akikkel már be tudnak sorolna egy új genetikai csoportba.

2021. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%

6-os: a minta elemzéséért fizetni kell, a rokoni kapcsolatok megkeresése ingyenes,de a rokonok részletes adataiért és anyakönyvi kivonatokért stb. megint fizetni kell.


Én is fizettem ilyenért, poénból szülinapi ajándéknak, mert nem volt jobb ötletem :D

2021. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Nem érted. A kérdező már megkapta az eredményeit az etnikai becsléssel, azért fizetett. A kérdés az hogy a genetikai csoportokért kell-e külön fizetni. Nem kell külön semmit sem fizetni, hogy genetikai csoportokba soroljon, az a szolgáltatás része.


Előfizetni a böngészésért anyakönyvi adatok között pedig nem érdemes. Familysearchen ingyen lehet keresgélni, MACSE előfizetéssel meg olcsóbb segítség hozzá.

2021. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
18%

Sose értettem, mire jó ez.

Még a 30-as, 40-es években se értettem volna, akkor az volt a lényeg, hogy ne legyél zsidó vagy cigány. Azt meg leginkább úgy lehetett igazolni, hogy a környezeted nem tartott annak, így fel se merült. Ha felmerült, akkor meg jöhettél te volna akármilyen tudományos elemzéssel, vittek volna a frontra:P

Manapság meg ennél kevesebbért is rádmondják az arra hajlamoa körök, hogy rasszista vagy. Akkor meg? Nekem elég annyi, amit ránézésre sejtek magamról, hogy Race: Caucasian.

Vagyis fehér.

Aztán kalap, nem kell tudnom, hogy ebben hány deci tót, meg hány deci román van esetleg.

Mai világban úgyse mennék ezzel semmire, még ha 100% Árpád leszármazást is mutatnának ki.

2021. ápr. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak

De elég nekem ez is csak hát furcsáltam, hogy sokakkal ellentétben nekem nem hozott ki semmi konkrétat

2021. ápr. 12. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!