Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tudok tenni? A barátom...

Mit tudok tenni? A barátom anyja magához vehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok(lány). Segítséget szeretnék kérni!

Anyám szinte minden 2-3.-ik nap iszik, 2 éves húgom mellett..

Volt olyan eset, hogy otthonba akkart adni, de volt választásom és én inkább őt választottam. Bármi baja van rajtam tölti ki. Lassan a vízért is fizetnem kell, mert úgye árulja a 80forintos dobozos üditőket amit másoknak és persze nekem is 200forintért add el..

Mikor éppen tanulók és a húgom sír akkor is vergődik, azzal jön hogy a "tanulás fontosabb mint a húgom". A tegnapi nap folyamán is ez volt hogy tanultam és rám szólt mert nem foglalkoztam a húgommal, itt volt a barátom is aki megvédett. Mondtam neki hogy elmegyünk náluk mert nem akkarjuk hallgatni mindennap a kiabálást, felis ajánlotta hogy elhoz minket és hozzá tette hogy lemondd rólam. " Ne keressük, ne hívjuk ". A gyámhatóság is volt már, de nem nagyon láttuk hatását, elvonóra meg nem menne el, tagadna mindent.

Ha nem tetszik neki valami, "csak" úgy odajön leképel.

A héten volt a születésnapon egész nap vergődött, felse köszöntött még egy szem cukrot sem kaptam..



2021. ápr. 15. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Es mi van a ket eves hugoddal? Oszinten 16 vagy. Oda mesz ahova akarsz...de az a szegeny tehetetlen 2 eves. Csak ugy ott hagyod barmifele intezkedes nelkul? Tudom hogy nem a te gyereked..de nekem erre nem lenne szivem.
2021. ápr. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Besétálsz a gyamhivatalba es elmondod a történetet. Egészen biztosan nem kerülsz a barátod anyjához, ellenben a testvéreddel együtt neveloszulokhoz vagy nevelootthonba.


Kicsit túl toltad amúgy a vízért fizetni kell dumával.

2021. ápr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Hogy tanulsz ha az anyád kiabál, a hugod sír és még a barátod is ott van?
2021. ápr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én ismerek egy lányt, akinek a baràtja anyja lett a gyàmja, lehet függ az orszàgrèsztől is, mennyire vannak leterhelve a nevelőszülők. Lehet butasàg amit mondok, hogy felètek ez nem lehetsèges, de mivel azt írod a gyàmhatósàg tud róla, de semmi sem vàltozott talán pont ezért, hogy nem tudtak hova elhelyezni titeket. Én a keleti részén èlek, akkor visznek már el gyereket, ha bizonyítható az èhezès, vagy a testi zaklatàs. Szomorú de tényleg igy van. Én azt tanàcsolom, mindenkèppen keresd fel a gyàmügyet, inkább két èvre nevelőszülőhöz kerülj mint ebben maradjatok. Főleg a hugod miatt, te nagylàny vagy, megvèded magad, de ő semmit sem tehet, ne ragadjon ebben . Remélem minden jóra fordul.
2021. ápr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 qkker1 ***** válasza:
50%
Ez mekkora kamu, vízért fizetni kell!
2021. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért az kicsit kamuszagú, hogy a gyámhatóságnak nem volt hatása. Pont arra szállnak rá, aki nem változtat.

Próbálkozz a család segítőnél. Ha kell, tegyél névtelen bejelentéseket, és előbb utóbb kimennek.

2021. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nonameasus,vagyis kerdezo!



"Nem toltam túl semmit, nem állítottam hogy fizetni kell, oda írtam hogy "lassan" azért is fizetni kell.

De azért köszönöm a segítséget!"


Ezt a privit küldted.

Ezt meg a kérdésedben irtad:"Lassan a vízért is fizetnem kell, mert úgye árulja a 80forintos dobozos üditőket amit másoknak és persze nekem is 200forintért add el.."

2021. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Tizenhat év felett választhatod azt, hogy egy ismerős/barát/akárki legyen a nevelőszülőd, ha az adott személy beleegyezik. Szerintem lépj le, ennél minden jobb. A kistesó meg tényleg szomorú H marad, de akkor ketten szenvedjetek egy helyett?
2021. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
kamu tinihiszti!
2021. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelmű kamu, a direkt elszúrt helyesírásról leordít.
2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!