Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha egy férfinak 2-nél több...

Ha egy férfinak 2-nél több felesége volt, és mindegyiktől gyereke is van, akkor azt hogy kell jelölni a családfában, hogy valahogy nézzzen is ki?

Figyelt kérdés

A 2 oldala már fogalt, ha meg ferde vonalat húzok, akkor kicsúszik abból a generációból az egész.


A családfa kinézeteleg eddig ilyesmi kinézetű, csak bonyolultabb:

[link]


2021. ápr. 19. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Akkor sajnos szélesebb lesz... 🤷‍♂️
2021. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szélesnek alapból széles, csak nem tudom, hogy jelöljem a 3. feleséget.

2-nél nincs baj. Középen vana férfi, egyik felől az egyik felesége, másik felől a másik. Össze vannak kötve egy-egy vonallal. majd abból a fonalból jönnek lefele a gyerekek. (Majd melléjük az ők párjuk, megint gyerek, stb.)


Viszont a 3. feleséget hogy jelöljem? A férfi mellett mindkét oldalt foglalt a hely, ha meg nem párhuzamos fonalat húzok, akkor csúsznak a generációk.

2021. ápr. 19. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én ebben az esetben egy oldalán időrend szerint sorban jelölném, a duplavonalat szögletesen felülre, majd oldalra (ezzel kikerülve az előző feleség(ek)et, majd ismét szintbe levezetve (hogy a generáció megmaradjon).

(Mintha a James Potter-Vernon Dursley útvonalat néznéd, a nők eltüntetésével, az egészet dupla vonalként jelölve. Az első feleség pedig a most üres területen a két nő között.)

2021. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Ahnenblatt programmal csináld meg, vagy bármilyen egyéb családfaszerkesztő programmal.
2021. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azta... Erre én feliratkozom. Megteszed, hogy belinkeled a kész családfát? :o
2021. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!