Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van egy legjobb barátnőm. Ma...

Van egy legjobb barátnőm. Ma amikor haza jöttem tőle megkérdeztem anyutól, hogy mi lenne ha holnap átjönne és itt aludna, erre anyu megkérdezte teljesen komolyan, hogy miért leszbikusok vagytok? Mindig együtt vagytok, ki tudja, hogy miket csináltok.

Figyelt kérdés
Tény,hogy egész nyáron együtt voltunk,és nyaralni is együtt mentünk,de nem vagyok leszbikus,de csalódtam,hogy anyu ilyet kérdezett tőlem, ráadásul nemis négy szemközt, hanem a hugom ésa szomszéd elött.Szerintetek mit tegyek?
2010. aug. 24. 23:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok?
2010. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkóság. Én is alszom a barátnőimnél néha, mert olyankor hülyülünk, tudunk beszélgetni normálisan, csajos dolgokat csinálni. Fiúk mondjuk ritkán alszanak egymásnál, lányoknál viszont ez más. Anyukád szerintem végig sem gondolta, mit mond.

17L

2010. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
96%

Semmit. Szerintem, ha lezbikus lennél, bevallottad volna.

(Kivéve akkor, ha magadnak sem mered bevallani.)

2010. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Hívd át nyugodtan, és ne foglalkozz másokkal! Egyébként is, a fiatalabb lányoknál ez nagyon is rendszeres, hogy egymásnál aludjanak, és gondolom nagy többségben tőlük sem kérdezik meg, hogy leszbikusok-e...

Arról meg mindenképp beszélj anyuddal, hogy ha már mindenképpen ennyire kíváncsi, akkor azt ne a mások( és főleg ne a szomszédok) előtt fejezze ki!

2010. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy komolyan gondolta ezt a kérdését főleg ha csak úgy mindenki előtt feltette. Bár általában minden szülő aggódik valamilyen szinten emiatt (szerintem). Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy nagyon jó barátnők vagytok és ennyi. Biztos neki is volt fiatal korában olyan barátnője akivel jól megértették egymást és mindig együtt voltak. (Amúgy már tőlem is megkérdezdte egyszer anyu mikor ebédeltem csak úgy semmi bevezető nélkül és hát a falat a torkomon akadt :) Tudom, hogy Ő nem tolerálja a másságot. A legszebb az egészben még is az, hogy tényleg az vagyok... )
2010. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Mondd el anyudnak,hogy NEM vagy leszbikus,és nagyon jó barátnők vagytok csak(ennyi az egész)!(mondjuk nekem a barátnőd azért eléggé gyanús-minek akar ott aludni,ha szinte mindennap együtt voltatok?)

Másrészt pedig..kérdezd meg anyudtól,hogy megengedi-e..és ha nem,akkor még érvelj az ottalvás mellett,ha te annyira akarod ezt!És azt is mondd el neki,hogy egy éjszakáról lenne szó!

2010. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

uhh. biztos sokkolt a dolog :|

szerintem mondd anyukádnak, hogy csak barátnők vagytok és szeretnétek egy csajos estét, ahol egész este csak dumáltok, pletykáltok, esztek-isztok :D

én is kismilliószor aludtam a barátnőmnél, sőt sátorban :) és egyáltalán nem vagyok leszbikus vagy biszex... ja, és ő sem.

2010. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
én simán rávágtam volna hogy: Igen anyu, imádjuk egymást nyalni!
2010. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
15 évesek..
2010. aug. 25. 00:13
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a korban ez teljesen természetes, hívd át nyugodtan! ;)
2010. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!