Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod a nagyszü...

Milyen a kapcsolatod a nagyszüleid testvéreivel és a szüleid testvéreivel?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim testvéreivel szoktam beszélni, legalább ünnepekkor, illetve alkalmanként találkozunk, és akkor jól elvagyunk.

Nagyszüleim testvérei már sajnos nem élnek (mint ahogy ők sem, sajnos), de amíg éltek, volt, amelyikkel gyakrabban találkoztunk, vagy beszéltünk, de olyan is volt, akivel egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot.

2021. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim testvérei: apámnak van egy öccse, néhány évente látom kocsiból, kivétel nélkül a kocsma előtt áll, semmilyen kapcsolatom nincs vele szerencsére, amikor találkoztam vele mindig bunkó paraszt volt.


Nagyszüleim testvérei: azt sem tudom mennyi van/volt összesen, a banda 98%-a az ország másik végében él(t), 1 nénit bírtam, de vele is utoljára 8 éve találkoztunk, papám temetésén, esélyes, hogy többet őt sem látom

2021. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagybátyám van csak aki ebből a kérdéskörből van, vele kifejezetten jó.
2021. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!