Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy talàljam meg...

Hogy talàljam meg testvéremet?

Figyelt kérdés

Külföldön élek néhàny éve,sajnos a kapcsolatomat megkellett szakitanom a testvéremmel.

Sem ö nem tud rolam,sem én rola.

Sajnos hazautazni nem tudok hogy neki làssak a keresésének.

Viszont tudok rola adatokat(név,születési hely,idöpont stb...)

Nincs egy adatbàzis ahol telefonszàm utàn kutathatnék?

Levelezési cim kilöve,ismerösök nincsenek akik segitenének.

Szoval innét,külföldröl tudok intézkedni csak.

Tipp?


2008. dec. 19. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az országos lakcímnyilvántartó csak akkor segít, ha a keresett személy is találkozni akar veled. De szerintem ez hosszadalmas dolog. Iwiw-en, más internetes oldalon nincs nyilvántartva?

Remélem, megtalálod a testvéredet!

2008. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
iwiw .hwz mwghivo kell,ami nekem nincs:(((((((((((((
2008. dec. 19. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnézem Neked iwiwen ha gondolod! Küldd el privátba a nevét meg egy-két adatot és rékeresek!Amúgy a népességnyilvántartóban tudod keresni, megadod az adatait, ők megkeresik és ha akar veled beszélni-találkozni akkor megadják neki a Te elérhetőséged! Ez 2000 Ft. A neten keress rá,mert sajnos nemtudom kivülről a számukat!

Remélem megtalálod!!!

2008. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Nekem van iwiw meghivom, szivesen meghivlak! Adj egy email cimet, ha nem akarod itt publikalni, hat kuldd el privat emailben.
2008. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!