Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Valaki segítsen hogy hogyan...

Valaki segítsen hogy hogyan lehet a myheritage oldalon lemondani az előfizetést? E-mailre nem valaszolnak. Itt láttam másik kérdésnél hogy utólag sikerült lemondani es visszakapták a pénzt.

Figyelt kérdés

Ráadásul mar egy hónapja csinaltattam es meg mindig semmi eredmény. Azt írtak hogy 3-4. Hét

Figyelmeztetés nélkül nagyon sok pénzt levontak. Hogy érjen el őket, ha e-mailre nem valaszolnak?


2022. jún. 24. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én letiltanám a banknál a megbízást. Ha nem tudják levonni a pénzt, akkor nyilván - INGYEN - nem fognak szolgáltatni, szolgáltatást nyújtani. Amit levontak, azért cserébe kaptál valamit? Ha igen, akkor a levont összeget fújhatod (cseszheted), de ha nem, akkor én a helyedben amiatt is jogi lépéseket tennék... Ha kaptál valamit, akkor az, amit kifizettél, az annak az ellentételezése (ha így jobban tetszik, ára) volt.


Tudsz (beszélsz) jól angolul? Ha nem, akkor nehéz lesz. Szívesen segítek. Angol szakfordító és tolmács vagyok.

2022. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Küldj nekik egy levelet amiben jelzed, hogy jogi útra tereled a dolgokat amennyiben nem válaszolnak, hidd el, válaszolni fognak hamar.
2022. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek 2-vel. Ezt le kell írni helyes angolsággal, és rögtön válaszolni fognak. Utóbbiban ha gondolod, szívesen segítek. Mondjuk nyilván a konkrétumok pontos, teljes ismeretében lehet a konkrét, teljes levelet szépen megírni. Ha szükséged van segítségre, írj privát üzenetet!
2022. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudok angolul, en magyarul írtam nekik, mert magyar levelet kaptam, bar gondolom az generált… megpróbálom angolul
2022. jún. 24. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem figyelmeztetés nélkül vonják le, csak nyilván nem olvastad el a feltétleket.

EGyébként a profilodban, a "vásárlásaim" menüpont alatt lehet beéállítani, hogy ne vonják automatikusan a díjat.

2022. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jo de itt valaki írta hogy visszautaltak neki a pénzt, írtam nekik de nem valaszolnak…

Majdnem 5 hete küldtem el a mintát es meg nem jött meg az eredmény de 129 eurót meg levonnak…

Válaszolni meg a 4. E-mailre sem valaszolnak napok óta

2022. jún. 24. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A DNS-eredményre néha sokat kell várni, nekem annak idején majdnem 2 hónap volt.

Igazából beállítani már a regisztrációkor kellett volna, hogy nem kéred az automatikus hosszabbítást, de ez már lényegtelen. Próbálkozz tovább a kapcsolatfelvétellel, addig meg próbáld meg kihasználni a szolgáltatást, ami az előfizetéssel jár (pl. a régi fotók feljavítása, színezése stb., amit az előfizetés nélkül csak korlátozott számban lehet).

2022. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 subatics87 válasza:
Azt tanácsolom,hogy a lehető leghamarabb mondd le,mert tőlem az első megrendelt csomag után további 420€-t vontak le. Felvettem a kontaktot a külföldi ügyfélszolgálattal és azt a választ kaptam,hogy a megrendeléskor aláírtad,hogy beleegyezel az automatikus szerződéshosszabbításba aminek a visszatérítésére nincs lehetőség! Az idei év még kedvezményes de hamarosan levonnak további összegeket is! Amint megjött az eredmény azonnal lépj ki a csomagból!
2022. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült? Azonnal lelehet mondani, mikor mar nem tudod hasznalni akkor sikerült
jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!