Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az " Oláh " vezetèknevűek...

Az " Oláh " vezetèknevűek mind cigányok?

Figyelt kérdés

Rengeteg cigány családot ismerek mind Oláh, tovàbbá mèg az ismertebb ènekesek akik Oláh - k, azok is cigányok.

Pl Oláh Ibolya


Oláh Gergő



#vezetéknév #roma #oláh #romaszármazás
2022. júl. 7. 23:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a legtöbb Oláh vezetéknevű roma, vagy roma származású.
2022. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem mind, de a túlnyomó többségük igen.
2022. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Ez sztereotípia.Nem mindenki.Nekem 3 osztálytársam volt Oláh vezetéknevű,és egyik sem volt roma.2 közülük vakítóan fehér bőrű volt,az egyik közülük szőke,a másik pedig vörös hajú.
2022. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez amúgy miért tini kategória?
2022. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Én nem ismerek olyat, aki ne lenne cigány származásu ezzel a vezeték névvel. Viszont ez nem azt jelenti, hogy roma is. A barátom is Oláh, egyértelműen látszik rajta, hogy van benne cigány vér, de se ő, se a családja nem tartja magát annak, hanem "sima fehér" embernek. Szóval ők roma származásúak, de nem romák :D
2022. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
3 ugye tudod, hogy vannak cigányok, akiknek fehér a bőre? Sőt, én olyannal is találkoztam akinek kék szeme volt
2022. júl. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%
Akkor lehet, hogy cigány vagyok.
2022. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Személyesen eddig két Oláh nevűt ismertem, az egyik a középiskolai tanárom volt. Egyik sem volt cigány.
2022. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Akik fehér bőrüek, azok is biztosan cigányok voltak, de gének vicces dolgok: talán egy felmenőjük, szülő, nagyszülő fehér volt, és az ő génjeit örökölte az, akinek nem barna a bőre. Ennyire egyszerű. És igen, minden Oláh vezetéknevű roma.
2022. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
4%

9

nem biztos.

Lehet hogy adoptálták a gyereket.

Sőt, a régi korokban néha egyszerűen ellopták a gyerekeket.

2022. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!